Mutlu Ol Yeter hayal kırıklığı yarattı

Dün akşam ilk bölümü yayınlanan, ATV’nin yeni dizisi Mutlu Ol Yeter ekran macerasına iyi başlayamadı. ATV’nin büyük umutlarla ekrana getirdiği Mutlu Ol Yeter ilk bölümüyle yakaladığı izlenme oranları hayal kırıklığı yarattı. Dizi Total’de 30. AB’de ise 16. sıradan kendine yer bulabildi.

Başrollerini Ali Atay, Aslı Enver, Ertan Saban ve Öner Erkan’ın paylaştığı Mutlu Ol Yeter dün akşam (12 Nisan) izleyicisiyle buluştu. Dizinin tüm oyuncuları, set ekibi ve yapım şirketi çalışanları ilk bölümü birlikte izledi.

Mutlu Ol Yeter, sosyal medyaya da hızlı bir giriş yaptı. İlk bölüm etiketi #mutluolyeter, bölümün başlamasıyla birlikte Twitter Türkiye Trending Topics listesine girdi ve ilk sıraya yerleşti. #mutluolyeter etiketi, Twitter Türkiye gündemi ile birlikte, Twitter Dünya Trending Topics listesine de girdi.

Yapımcılığını NTC Medya Mehmet Yiğit Alp’in üstlendiği “Mutlu Ol Yeter”in yönetmen koltuğunda Kerem Çakıroğlu oturuyor. Senaryosunu Ali Demirel, Barış Erdoğan, Volkan Sümbül, Yiğit Özgür’ün yazdığı ‘‘Mutlu Ol Yeter’’ Pazar günleri  ekrana geliyor.

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

BENZER HABERLER

YENİ HABERLER

© Copyright 2017 Medyabey. Tüm görsel ve metin kaynak hakları saklıdır. - [email protected]