Mustafa Ceceli’ye düğün öncesi şok red cevabı!

Mustafa Ceceli ve Selin İmer düğün öncesi hazırlıklarına devam ediyor. Küçük bir düğün planlayan Ceceli ve İmer mekan arayışına başladı bile… Ancak düğün için konuştukları bir mekan onları kabul etmedi…

Düğün tarihi kesinleşen Mustafa Ceceli ve Selin İmer düğünlerini Kuruçeşme’deki Les Ottomans Hotel’in küçük salonunda yapmak istediler ancak İmer ve Cecelinin geçen hafta yaptığı talep otel yönetimi tarafından reddedildi.

Habertürk Gazetesi’nin haberine göre, 40 kişilik küçük bir davetli grubunu çağırmayı planladıkları düğünü Kuruçeşme’deki Les Ottomans Hotel’in küçük salonunda yapmayı planlayan Selin İmer ve Mustafa Ceceli, geçen hafta yapılan görüşmede otel yönetiminden ret cevabı aldı. Bu gelişme üzerine ünlü popçu yeni mekân arayışına başladı. Ünlü çift, Mustafa Ceceli, ABD’den döndüğünden beri Kanlıca’daki Ajia Otel’de kalıyor. Otel, Selin İmer’in bir dönem aşk yaşadığı ünlü işadamı Serdar Bilgili’ye ait.

Selin İmer kimdir?

İnsel İmer ile Canan İmer’in kızları Selin İmer, 14 Ocak 1983’te doğdu. İtalyan Orta Okulu ve MEF Okulları’nda orta öğrenimini tamamlayan sosyetik güzel, ABD’ye giderek psikoloji, moda ve reklam üzerine eğitim aldı. Yedi yıl yurt dışında yaşayan Selin İmer, ülkeye döndükten sonra pek çok isimle anıldı. Selin İmer’in adı Doruk Kaya, Alican Ulusoy ve Beşiktaş eski Başkanı Serdar Bilgili gibi ünlülerle anılmıştı. Barcelona’nın yıldız futbolcusu Arda Turan ile adı anıldı. Fakat her iki isim de iddiaları yalanladı. Kürk giydiği için ünlü isimler tarafından eleştirilen Selin İmer, “Şuna param yetmiyor’ desene! Hayvanı ben mi katlettim?” cevabını vererek büyük tepki çekmişti.

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

BENZER HABERLER

YENİ HABERLER

© Copyright 2017 Medyabey. Tüm görsel ve metin kaynak hakları saklıdır. - [email protected]