Mustafa Ceceli’nin sosyal medyada trollerle imtihanı

Ünlü sanatçı Mustafa Ceceli’nin Twitter’dan yaptığı  paylaşımlara verilen bazı tepkiler sinirlerini bozdu. Mustafa Ceceli’nin sosyal medyadan çocuğu ile ilgili yaptığı paylaşımları sonrasında gelen eleştiriler Ceceli’iyi adeta çileden çıkardı.

 

Oğlu Akın ile ilgili paylaştığı fotoğrafta bulunan yemekler nedeniyle bir kullanıcı tarafından oruç tutmamakla suçlanan Mustafa Ceceli bu duruma daha fazla seyirci kalamadı ve açtı ağzını yumdu gözünü.

“BUNLARA HAYVAN DEMEK HAYVANA HAKARETTİR!”

Mustafa Ceceli, bazı hesaplardan trol amaçlı gelen tepkiler karşısında adeta küplere bindi. Konuyla ilgili, “Bi tane şerefsiz, 5 yaşında oğlumun yemeğini koyup bana oruç utmuyor demiş. Allah’ından bul soysuz..”, “Yazdım anlamadınız bi daha yazıym: bunlara hayvan demek hayvana hakarettir”,  “Ben Allah’a hesabımı veririm yüz aklığıyla ama iftira atan sonsuza kadar cehemnnem çukurunun misafiri.. kurtarıcısız”, “Gözünüz dönmüş kansızlar..” şeklindeki sözleriyle gelen eleştirilere tepki gösterdi.

İşte Mustafa Ceceli’nin Twitter paylaşımları:


“HAKARETTEN, YARGILANACAKSIN!”

Kendisini oruç tutmamakla suçlayan takipçisi, Mustafa Ceceli’nin öfke dolu paylaşımlarına daha fazla sessiz kalamayarak kendisini dava edeceğini, “hakaretten (şerefsiz, soysuz) ve iftira atmaktan (oruç utmuyor demedik, tutmuyor dedik) seni dava edeceğim. YARGILANACAKSIN! @mustafaceceli” sözleriyle açıkladı.

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

BENZER HABERLER

YENİ HABERLER

© Copyright 2017 Medyabey. Tüm görsel ve metin kaynak hakları saklıdır. - bilgi@medyabey.com