Murat Yıldırım neden hastaneye kaldırıldı?

Ünlü oyuncu ve televizyonda yayınlanan Kim Milyoner Olmak İster adlı yarışma programının sunucusu Murat Yıldırım hastaneye kaldırıldı. Yaşam koçu Dr. Said Sözühikmet’in yazdığı “Yaşamın Göremediğimiz Şifreleri” imza gününde kitabının tanıtım ve imza gününe eşiyle birlikte katılan Murat Yıldırım aniden rahatsızlanınca etkinlik de ertelendi.

Murat Yıldırım neden hastaneye kaldırıldı? Yıldırım’ın hastalığı ne? Murat Yıldırım’ın şimdi sağlık durumu nasıl? Ayrıntılar haberimizde…

Ünlü isimlerin yaşam koçluğunu yapan Said Sözühikmet “Yaşamın Göremediğimiz Şifreleri” adlı kitabının tanıtım ve imza günü Murat Yıldırım ve eşi İmani Elbani’nin ile birlikte D&R Palladium’da düzenlendi. Önceki gün düzenlenen etkinliğin başlamasına kısa bir süre kala aniden rahatsızlanan Murat Yıldırım imza günü etkinliğinin düzenlendiği AVM’den apar topar hastaneye kaldırıldı. İmza günü de ertelendi.

Gözlerinde meydana gelen rahatsızlıktan dolayı hastaneye kaldırılan Murat Yıldırım etkinliğe de zaten siyah gözlüklerle katılmıştı. Murat Yıldırım’ın bu durumu Kim Milyoner Olmak İster yarışmasını da etkiler mi konusunda henüz bir bilgiye ulaşılamadı. Sanatçı evinde istirahat ediyor.

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

BENZER HABERLER

YENİ HABERLER

© Copyright 2017 Medyabey. Tüm görsel ve metin kaynak hakları saklıdır. - [email protected]