Murat Boz ve Aslı Enver’in ayrılık iddiası akılları karıştırdı

Murat Boz ve Aslı Enver aşkının sona erdiği iddiası magazin gündeminde bomba etkisi yaptı.  Ünlü popçu Murat Boz’un oyuncu Aslı Enver’le birlikte oturdukları Yeniköy’deki evden de taşındığı haberi şaşkınlığa neden oldu. Çünkü ikili, örnek çift olarak gösteriliyordu.  Magazin gündemine düşen haberdeki iddiaya göre Şarkıcı Murat Boz ve oyuncu Aslı Enver aşkı son bulmasıyla Murat Boz’un Enver’le birlikte oturdukları Yeniköy’deki evden taşındığı öne sürüldü.

MURAT BOZ ASLI ENVER 10 GÜN ÖNCE AYRILDI İDDİASI

Murat Boz ve Aslı Enver çiftinin 10 gün önce ayrılık kararı aldığı konuşuluyor. Bu kararın ardından Murat Boz, Enver’le birlikte yaşadıkları Yeniköy’deki evden taşındı. Eşyalarını toplayıp yeni bir ev arayışına giren Boz’un gece gezmelerine de başlaması akıllarda soru işaretleri bırakmasına neden olmuştu.

CANDAN KARDEŞLERLE YAKALANMASI AYRILDIĞI İÇİN Mİ?

Murat Boz’un önceki gece “İşte Benim Stilim”le ünlenen Nihal ve Bahar Candan kardeşlerle gece eğlenmesinde yakalanması magazin medyasında bu ilişkinin ihanet nedeniyle bittiği iddialarını gündeme getirmişti.

Murat Boz’un gece eğlenmesinde objektiflere yakalanması Aslı Enver ile ayrılık iddiasıyla birlikte daha bir anlam kazanmış oldu. Murat Boz ihanet iddialarını yalanlamıştı.

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

BENZER HABERLER

YENİ HABERLER

© Copyright 2017 Medyabey. Tüm görsel ve metin kaynak hakları saklıdır. - [email protected]