Murat Boz ve Aslı Enver aşk tazeledi

Bir dargın bir barışık sevgililer cephesinden barış haberleri ve fotoğrafları hayranlarını sevindirdi. Murat Boz ve Aslı Enver dün Fahriye Evcen ve Burak Özçivit’in düğününe beraber katılarak mutluluk pozu verdiler.

Aralarına kimler ya da neler girerse girsin Murat Boz ve Aslı Enver birbirlerinden vazgeçemiyorlar. “Kardeşim Benim” filminin setinde tanışıp sevgili olan Boz ve Enver; bir buçuk yıllık ilişkilerinde sık sık ayrılık haberleriyle gündeme geldiler.

Ayrıldıklarını kabul ettikleri dönemlerde dahi sosyal medya hesaplarındaki fotoğrafları silmeyen aşıklardan Aslı Enver, soruları “Biz Murat’la dostça ayrıldık, kavga dövüş ayrılmadık ki silelim” diyerek yanıtlamıştı.

Aslı Enver, Murat Boz’un ailesiyle tatil yapıyor

Kısa bir süre önce barışan Boz ve Enver tatili de birlikte geçiriyorlar. Aslı Enver’i Bodrum’a annesi Nedret Boz’un yanına götüren Murat Boz’un oldukça mutlu olduğu gözlerinden okunuyor.

Düğünde gözler Boz ve Enver’in üstündeydi

Ünlü çift Fahriye Evcen ile Burak Özçivit’in dün İstanbul’da Sait Halim Paşa Yalısı’ndaki düğününe birlikte katılan Murat Boz ile Aslı Enver resmen barıştıklarını da ilan etmiş oldular.

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

BENZER HABERLER

YENİ HABERLER

© Copyright 2017 Medyabey. Tüm görsel ve metin kaynak hakları saklıdır. - [email protected]