Murat Başoğlu’nun öz yeğeniyle ensest ilişki iddialarında yeni detaylar!

Geçtiğimiz ay bir teknede çekilen fotoğraflar sonrasında eşiyle sorunlar yaşayan sunucu Murat Başoğlu, önce yanındaki kadını tanımadığını ardından da bir anlık hata olduğunu ve kadının adının Olga olduğunu söylemişti. Ancak ard arda gelen haberler sonrasında kadının Murat Başoğlu’nun öz yeğeni Burcu Başoğlu Kabadayı olduğu iddia edilmişti. Ünlü sunucunun amca – yeğen ensest ilişki iddialarında yeni gelişmeler ve detayların haberleri gelmeye devam ediyor. netleşti. İddilara göre Burcu Kabadayı’nın eşi Selçuk Kabadayı boşanma davası açtı. Dilekçede çarpıcı iddialar bununla da kalmıyor…

Bir çocuk babası evli Murat Başoğlu’nun geçtiğimiz ay Bodrum’da bir teknede sonradan “öz yeğeni” olduğu iddia edilen Burcu Başoğlu Kabadayı ile öpüşürken görüntülenmesinin ardından detaylar gelmeye devam ediyor. Hürriyet’ten yer alan son habere göre; Fotoğrafların yayınlanmasının ardından Murat Başoğlu, ”Öpüştüğüm kadını tanımıyorum” diyerek şaşkınlığa neden olmuş, ardından kendisini ”Bir anlık hataydı. Kadının adı Olga. Büyük bir hata yaptım ve bedelini ödüyorum” diyerek savunmuştu.

Ancak Murat Başoğlu, bu süreçte basın mensuplarına, ”Açıklama yapacağım, hukuksal mücadeleye girişeceğim, yayın yasağı getireceğim” demesine karşın iddiaların aksini kanıtlayacak bir girişimde bulunmamıştı. Selçuk Kabadayı ile evli olan Burcu Başoğlu Kabadayı’nın da suskunluğa bürünmesi, iddiaları yalanlamaması dikkatlerden kaçmamıştı.

Gazetecilerin sık sık aradığı Murat Başoğlu’nun ülkeyi terk edeceği dahi dile getirildi. Ancak 49 yaşındaki sunucu Hürriyet’ten Cengiz Semercioğlu’na yaptığı açıklamada böyle bir niyeti olmadığını, her şeyin ona zarar vermek için yapıldığını, iddia edilenlerin aksine ortağı olduğu ileri sürülen spor salonunun üyeliklerinin iptal edilmediğini, televizyonu bıraktığını, 2 bin 600 TL emekli maaşı ile geçineceğini ve kızın yeğeni olduğunu söyleyenlere dava açacağını. söyledi.

Dilekçede dikkat çeken iddialar var!..

Murat Başoğlu’nun yeğeni Burcu Başoğlu Kabadayı’nın, 2015’te evlendiği eşi Selçuk Kabadayı boşanma davası açtı. Selçuk Kabadayı’nın avukatı Handan Yazıcıoğlu tarafından verilen ‘ihtiyati haciz ve ihtiyati tedbir’ talepli boşanma dilekçesinde çarpıcı iddialar yer aldı. Görüntülerin ortaya çıkmasının ardından tarafların, Murat Başoğlu’nun evinde bir araya geldiğinin belirtildiği dilekçede, “Hande Hanım, eşi Murat Başoğlu’na ‘açıklama yapmanız gerekiyor. Ne yapıyorsunuz gizli gizli, anlatmayacak mısınız?’ diye ısrar etmiştir.

Murat Başoğlu, öz yeğeni Burcu Başoğlu Kabadayı’ya dönerek, ‘Burcu, artık gösteriyorum, ne yapayım’ deyip, telefonundan bir fotoğraf göstermiştir. Bu durum sonrasında Selçuk Kabadayı, evden ayrılırken, Burcu Başoğlu Kabadayı eşine, ‘Başka fotoğraflar var. Benim eğilirken durduğum, arkamda amcamın olduğu fotoğraflar da çıkacak. Çok rezillik çıkacak. Sen de artık beni boşarsın’ demiştir.” ifadeleri yer aldı.

Dilekçede “Burcu Başoğlu Kabadayı, bu durumun ilk olmadığını, bu olaydan bir hafta önce amcası ile Çeşme’ye gittiklerini ve oradaki otelde birlikte kaldıklarını ve otel odasında da amcasının kendisini öptüğünü, kendisinin de karşılık verdiğini itiraf etmiştir. Bunun üzerine müvekkil, yaşadıkları evden ayrılmıştır.

Davalının, müvekkilimiz Selçuk Kabadayı’yı amcası ile aldatması üzerine, müvekkilimin ne birlikte işlettikleri spor salonunda, ne de başka bir salonda çalışmaya devam etmesi hayatın olağan akışına aykırıdır. Hem eşi hem de Murat Bey olayı örtbas etmek için baskı yapıyor. Selçuk Bey’i psikolojisi alt üst.” denildi.

Yeğenin kocası boşanma davası açtı, kanıtlar dosyada deniyor!

Burcu Başoğlu’nun kocası hem eşine hem de Murat Başoğlu’na toplam 4 milyon TL’lik tazminat davası açtı. Yargıya sunulan kanıtlarda Burcu Başoğlu Kabadayı ve Murat Başoğlu’nun birlikte kaldığı otel kayıtları ile kişilerin amca-yeğen olduğunu gösteren nüfus idaresi zabıtlarının bulunduğu bildirildi.

Murat Başoğlu’nun abisi Tahir Başoğlu neler söyledi?

Öte yandan Murat Başoğlu’nun abisi, Burcu Başoğlu’nun babası Tahir Başoğlu, yaşanan olay hakkında Hürriyet’ten Cengiz Semercioğlu’na konuştu. Başoğlu, “Siz ne kadar biliyorsanız, ben de o kadar biliyorum. Ben de medyadan takip ediyorum. Bu konu hukuka intikal etmiş bir konu. şu anda da çok sağlıklı değilim. Süreci göreceğiz artık teşekkür ederim” demekle yetindi.

Konuyla ilgili haberi M.Bey şöyle vermişti: 

Bir dönemin en çok aranılan sunucularından olan Murat Başoğlu’nun 14 yıllık evliliğine ihaneti fotoğraflarla ortaya çıktı. Ünlü sunucunun karısı fotoğraflar sonrasında boşanma kararı aldığını açıkladı. Murat Başoğlu boşanma iddialarına ne cevap verdi? Bir diğer merak edilen soru da Murat Başoğlu eşi Hande Bermek’i kimle aldattı?

Murat Başoğlu, sevgilisi ile lüks bir teknede uygunsuz bir şekilde objektiflere yakalanınca ihanet ortaya çıkmış oldu. Başoğlu’nun 14 yıllık eşi Hande Bermek ailesinin de tepkisi üzerine defalarca affettiği kocasını boşamak zorunda olduğunu belirtti.

2003 yılında Ayhan Bermek’in kızı Hande Bermek ile dünya evine giren Murat Başoğlu, bu kez baltayı taşa vurdu. Bodrum-Yalıkavak’taki teknesinde genç bir kadınla öpüşürken fotoğraflanan Murat Başoğlu’nun bu görselleri magazin basınında bomba etkisine sebep oldu.

Üstelik teknedeki kadının kim olduğu da ortaya çıktı. Eşi Hande Bermek ve oğulları Can’la birlikte tatil yaptığı yazlığına yakın bir koyda görüntülenen Murat Başoğlu’nun çakırkeyf olduğu ve bu karelerin basında yer almasının ardından sessizliğe gömüldüğü. telefonlara cevap vermediği iddia ediliyor.

Sevgilisi Fitness antrenörüymüş

Murat Başoğlu ile fotoğraflanan genç kadının ünlü sunucunun aynı zamanda fitness hocası olduğu belirtiliyor. Geçtiğimiz kış Etiler’de bir spor salonu açan Murat Başoğlu, salonda fitness antrenörü yapan genç kadınla aşk yaşıyormuş.

Hande Bermek “Boşanmak zorundayım”

Başoğlu ile evliliğini bitirmek zorunda olduğunu belirten Hande Bermek’e, babası Ayhan Bermek’in “Bir an evvel boşan. Bu rezillikten, skandaldan kurtul” dediği söyleniyor. Daha önce de 3-4 kez boşanmanın eşiğine Bermek’in Başoğlu’nu her defasında affetmiş olsa da son olay sonrasında yakınlarına “Bitirmek zorundayım” dediği öğrenildi.

Başoğlu’nun ilk vukuatı değil

Murat Başoğlu 24 Mart 2016’da Nişantaşı’nda bir kafede Burcu adlı bir genç kızla görüntülendiğinde de basın mensuplarını suçlamış ve “Magazin basını öz yeğenimi, sevgilim gibi gösterdi. Ayıptır. Evliyim, çok mutluyum” diye kendini savunmuştu. Başka bir olayda da Buse Narcı’ya aşk mesajı bu gönderdiği ortaya çıkan Başoğlu bunu da yalanlamıştı.

Murat Başoğlu’dan boşanma iddiaları ile ilgili açıklama geldi

Hürriyet’te yera alan bilgilere göre sessizliği gömülen Murat Başoğlu konuyla ilgili bir açıklama yapmaktan kaçınsa da söz konusu görüntülerin evliliğini etkilemediğini ileri sürdü ve “İşimize gücümüze bakıyoruz. Bir şey yok. Ayın 12’sinde Çeşme’ye, Kenan Doğulu’nun konserini izlemeye gideceğiz. Hayatımıza devam ediyoruz.” dedi.

YORUMLAR

Yazıya 1 yorum yapılmış.

Anonim 24 Ağustos 2017

Tamam şerefsiz

BENZER HABERLER

YENİ HABERLER

© Copyright 2017 Medyabey. Tüm görsel ve metin kaynak hakları saklıdır. - [email protected]