Murat Başoğlu skandalında son dakika… Hande Bermek ile Selçuk Kabadayı neler söyledi?

Bu kez eşler konuştu. Murat Başoğlu’nun eski eşi ile Duygu Kabadayı’nın eşi neler söyledi? Murat Başoğlu skandalında son dakika… Murat Başoğlu’nun eski eşi Hande Bermek’in boşanma sonrası ilk açıklamaları ile Burcu Başoğlu’nun kocası Selçuk Kabadayı’nın ifadeleri bomba gibi gündeme düştü.

Tüm Türkiye’yi şoke eden Murat Başoğlu ile öz yeğeni Burcu Başoğlu’nun Bodrum’da bir teknedeki görüntüleri ardından olaylar hızla gelişmeye devam ediyor. Murat Başoğlu ve Duygu Başoğlu hakkında beklenen davalar açıldı. Murat Başoğlu ve yeğeni Burcu Başoğlu Kabadayı hakkında Bodrum Cumhuriyet Başsavcılığı’nca hayasızca davranışlarda bulunmak iddiasıyla kamu davası açıldı.  Murat Başoğlu’nun ilk ifadesinde “Kadının adı Olga’ydı. Plajda ayaküstü tanışıp seviştik” ifadesi ve Burcu Başoğlu’nun da fotoğraftaki kadının kendisi olmadığını ileri sürmesi üzerine Burcu Başoğlu’nun eşi Selçuk Kabadayı da ifade verdi.

Selçuk Kabadayı ifadesinden önemli notlar

Selçuk Kabadayı dün savcıya giderek verdiği ifadede “Görüntülere bakar bakmaz teknedeki kadının karım olduğunu anladım. Yıkıldım. O kadın, Olga falan değil. Burcu’nun ta kendisi! Ahlaksız ve reziller.” sözlerine yer verdi. Bilindiği üzere Selçuk Kabadayı hem Murat Başoğlu’na hem de Burcu Başoğlu’na tazminat davası açmıştı. Bu dava kapsamında verdiği ifadede fotoğraftaki kadının eşi olduğunu resmen ifade etmiş oldu.

Amca yeğen için hapis istemi

Bodrum Cumhuriyet Başsavcılığı, Murat Başoğlu ve Burcu Başoğlu Kadabayı hakkında,”Hayasızca davranışlarda bulunmak” suçundan iddianame hazırladı. İdianamede Başoğlu ve yeğeni Burcu Başoğlu Kadabayı için Türk Ceza Kanunu’nun, “Hayasızca hareketler” başlığı altında, “Alenen cinsel ilişkide bulunmak ve teşhircilik” suçunu düzenleyen 225’inci maddesi kapsamında 6 aydan 1 yıla kadar hapis cezası istendi. Hazırlanan idddianame Bodrum 4’üncüÿAsliye Ceza Mahkemesi tarafından kabul edildi.

Murat Başaoğlu soruşturma kapsamında geçen 31 Ağustos’ta Bodrum Cumhuriyet Savcılığı’na giderek ifade vermiş Nöbetçi Sulh Ceza Hakimliği’nce yurt dışı yasağı konulup, adli kontrol şartıyla serbest bırakılmıştı. Yeğeni B.B.K. da geçen 8 Eylül’de alınan ifadesinin ardından yurt dışına çıkış yasağı konularak adli kontrol şartıyla serbest bırakılmıştı.

İşte Hande Bermek’in ilk açıklaması

Avukatı aracılığıyla bir basın açıklaması yapan Hande Bermek ” Yapılan asılsız haberlere dava açacağız” dedi. İşte o açıklama:

“Müvekkilim Hande Bermek ve Murat Başoğlu gördükleri lüzum üzerine ortaklaşa bir kararla evliliklerini sonlandırma kararı almış ve 11.09.2017 tarihinde anlaşmalı olarak boşanmışlardır. Tüm kamuoyunun gözleri önünde yaşanan bu çok zorlu süreçte müvekkilim ve ailesi hakkında birçok asılsız ,hiçbir hukuki mesnete dayanmayan ,hakaret ve tehdit boyutuna varan çeşitli haberler ve yayınlar yapılmıştır.Müvekkilim Hande Bermek bütün yapılmış ve yapılacak haberler ve yayınlar için hukuki ve cezai haklarını sonuna kadar kullanarak sorumlular hakkında gereken tüm başvuları yapacağını üzülerek bildirmektedir.Bundan sonraki sürece saygı gösteren herkese teşekkür ederiz. Saygılarımızla ”

Hande Bermek Vekili Av.Aslı Çelik Hatemi

Murat Başoğlu ile Hande Bermek tek celsede anlaşmalı boşandı!.. Anlaşmada neler var?

Murat Başoğlu’nun yeğeni hakkında flaş gelişme

Murat Başoğlu’nun ilişkisi hakkında Diyanet açıklama yaptı

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

BENZER HABERLER

YENİ HABERLER

© Copyright 2017 Medyabey. Tüm görsel ve metin kaynak hakları saklıdır. - [email protected]