Magazin

“Murat Başoğlu intihar etti” haberine ilk açıklama

Yeğeni Burcu Başoğlu ile Bodrum’da skandal görüntüleri ortaya çıkan Murat Başoğlu’nun intihara kalkıştığı iddiası magazin medyasını hareketlendirdi. Beyaz TV’de sabahları yayınlanan Söylemezsem Olmaz isimli magazin programında, ünlü sunucu Murat Başoğlu’nun intihar girişiminde bulunduğu iddia edildi. Söylentilerin sosyal medyaya da sıçraması üzerine Başoğlu, bir açıklama yaptı.

“İNTİHARI DÜŞÜNDÜM” AÇIKLAMASIYLA GÜNDEME GELMİŞTİ

Çıkan intihar haberleri üzerine sosyal medya hesabından bir açıklama yapan Murat Başoğlu’nun “Ne yazık, ne yazık! Yaklaşık bir yıldır yalan üzerine yalan yazanlar şimdi de intihar ettirdi. Benim 14 yaşında bir oğlum olduğunu unutuyorsunuz” şeklindeki paylaşımı dikkat çekti.

EŞİ HANDE BERMEK’TEN BOŞANMIŞTI

Skandal fotoğrafların ardından röportaj veren Murat Başoğlu, “Karımı aldattım pişmanım ama o kadın yeğenim değil. Çıkan haberlerin ardından intihar etmeyi düşündüm.” ifadelerini kullanmıştı. Murat Başoğlu, yaşananların ardından 14 yıllık eşi Hande Bermek’ten tek celsede boşanmıştı.

Murat Başoğlu skandal olayın ardından evini satıp yurt-dışına gitmek istemiş ancak mahkeme davanın karar bağlanmasına kadar Başoğlu’nun yurt-dışına çıkmasına izin vermemişti.

Etiketler

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı