Müjde Uzman hangi diziye transfer oldu?

Başarılı oyuncu Müjde Uzman’ın yeni sezonda hangi dizi projesinde yer alacağı belli oldu. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz’ dizisinde “Nazlı” karakterini oynayan Müjde Uzman, yeni sezonda Kiralık Aşk dizisinin oyuncu kadrosunda yer alacak.

MÜJDE UZMAN KİRALIK AŞK’A TRANSFER OLDU

Atv’de yayınlanan ve yüksek izlenme oranlarıyla dikkat çeken ‘Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz’ geçen sezonun en çok dizilerinden biriydi. Dizide Meryem’le evli olan ve iki çocuk babası Hızır’ın sevgilisi “Nazlı” karakterini Müjde Uzman canlandırmıştı.

Şu sıralar Bodrum’da tatil yaptığı öğrenilen Müjde  Uzman’ın ‘Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz’ın yeni sezon bölümlerinde olmayacak.  Güzel oyuncu bir başka izlenme rekoru kıran Kiralık Aşk dizisine transfer oldu.

CEYHUN YILMAZ’I MAHKEMEYE VERMESİYLE GÜNDEM OLMUŞTU

Birkaç ay önce Mesut Yar’ın programına katılan Müjde Uzman, Mesut Yar’ın ‘Kendini en çok hangi mesleğe ait hissediyorsun’ sorusunu sorduğu sırada programın diğer bir konuğu Ceyhun Yılmaz’da ‘O…luk ifadesini kullanması olay olmuştu. Uzman, hakarete uğradığı gerekçesiyle Ceyhun Yılmaz’la mahkemelik olmuştu. Kameraların o anı çekmesi ve günlerce haber olmasının ardından sosyal medyada Ceyhun Yılmaz’a büyük bir tepki toplamıştı. Yılmaz olayın sonrasında bazı projelerden uzaklaştırılmıştı.

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

BENZER HABERLER

YENİ HABERLER

© Copyright 2017 Medyabey. Tüm görsel ve metin kaynak hakları saklıdır. - [email protected]