Muhteşem Yüzyıl Kösem ne zaman başlayacak?

Star TV ekranlarının sevilen tarihi dizilerinden birisi olmayı başaran Muhteşem Yüzyıl Kösem ilk sezonunda reyting anlamında istenileni başaramayınca yeni sezon için hazırlıklara start verdi. Dizinin oyuncu kadrosunda Hülya Avşar, Ekin Koç, Aslıhan Gürbüz, Taner Ölmez, Beren Saat, Nadir Sarıbacak, Hakan Şahin, Boran Kuzum, Ahsen Eroğlu ve Ebru Ünlü gibi ünlü isimler yer aldı. Diziyi izleyen izleyicilerin merak ettiği soru Muhteşem Yüzyıl Kösem ne zaman başlayacak sorusu oldu.

Star TV’nin tarihi dizisi, Kanuni Sultan Süleyman’ın hayatını anlatan Muhteşem Yüzyıl’ın devamı olan Muhteşem Yüzyıl Kösem ilk bölümleri dışında reyting listesinde beklenileni veremeyince yeni sezonda kadro değişikliğine gitti. Şu an Kösem Sultan rolü için Nurgül Yeşilçay’ın düşünüldüğü iddia edildi. Bunun yanında kulislerde IV. Murat’ı oynayacak ismin belli olduğuna dair iddialar ortaya atılmaya başlandı.

MUHTEŞEM YÜZYIL KÖSEM NE ZAMAN BAŞLAYACAK

Osmanlı tarihinin en güçlü sultanı olarak adlandırılan Kösem Sultan’ın hayatını anlatan Muhteşem Yüzyıl Kösem dizisinin ne zaman başlayacağı izleyiciler tarafından merak edilmeye başlandı. Dizinin yapım şirketi Tims Yapım bu konuya ilişkin henüz bir açıklama yapmadı. Lakin dizinin eylül ya da ekim ayında izleyici karşısına çıkması bekleniyor.

MUHTEŞEM YÜZYIL KÖSEMDE YENİ SEZON SÜRPRİZİ

Star TV’de yeni sezonu Ekim ayında başlayacak olan Muhteşem Yüzyıl Kösem dizisine ünlü oyuncular katıldı. Muhteşem Yüzyıl Kösem’in 2. sezonunda Sultan 4. Murat’ın dönemi konu edilecek. Dizi de yeni hikayesiyle beraber kadrosunu da değiştiriyor. Metin Akdülger’in yeni sezonda Sultan 4. Murat’a hayat vereceği Muhteşem Yüzyıl Kösem dizisine Farah Zeynep Abdullah, Canan Ergüdar ve Burak Yamantürk de katıldı.

NURGÜL YEŞİLÇAY SÜRPRİZİ

Dizide Kösem Sultan’a hayat veren Beren Saat’in de yeni sezonda yer almayacağı ve yerine Nurgül Yeşilçay’ın geçeceği iddia edilmişti. Ünlü oyuncu dizinin yeni sezonunda Beren Saat’ in oynadığı Kösem’i canlandıracak. Beren Saat, dizinin yeni sezon ilk bölümünde yer alacak. Daha sonra dizide zaman atlaması yaşanacak ve Yeşilçay yeni Kösem Sultan olarak seyirci karşısına çıkacak.

CANAN ERGÜDER MUHTEŞEM YÜZYIL KÖSEM KADROSUNA KATILDI

Oyuncu kadrosu büyük oranda değişecek olan Muhteşem Yüzyıl Kösem’in 2. sezonunda, son olarak Kurt Seyit ve Şura dizisinde yer alan güzel oyuncu Farah Zeynep Abdullah’la beraber, geçen sezon Güllerin Savaşı dizisinde seyrettiğimiz Canan Ergüder de katıldı.

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

BENZER HABERLER

YENİ HABERLER

© Copyright 2017 Medyabey. Tüm görsel ve metin kaynak hakları saklıdır. - [email protected]