Müge Anlı 10 yaşındaki Ceylin’i buldu! İşte cinayetin sebebi ve katilin itirafları!

Ödemiş’teki cinayete kurban giden 10 yaşındaki Ceylin Atik dün cenaze namazı kılınarak defnedildi. 4 gün önce kaçırılan küçük Ceylin’n kaçırılma olayında tüm işaretler karşı komşunun evini gösterince olaylar çözülmeye başladı. Ceylin neden kaçırıldı? Bir pedofili vakasının olmadığının adli tıp raporu ile kesinleştiği cinayette asıl sebep ne? Ceylin görmemesi gereken bir yasak aşka mı şahit oldu? Yoksa Ceylin’in dedesi ile aynı sanayide çalışan Serkan T. ile yaşanılan bir husumet mi, Ceylin’in aramızdan ayrılmasna sebep oldu?

CEYLİN’İN KATİLİ TUTUKLANDI! İŞTE CİNAYETİN İTİRAFI VE SEBEBİ! (TIKLA) 

Neler yaşanmıştı? 

Müge Anlı ile Tatlı Sert programının 12 Haziran tarihli canlı yayınında Ceylin’in kaçırılması ile ilgili son gelişmeler an be an milyonlarla paylaşıldı. Olay yeri inceleme ekibi, ambulans ve cenaze arabasının geldiği ilçede Ceylin’in yakın akrabaları sinir krizleri geçirdi. Müge Anlı’nın olayı anlatmakta güçlük çektiği gözlenirken; Psikiyatrist Arif Verimli olayın bir pedofili vakası olayı olabileceğinin altını çizdi…

Olay; 3 gün önce İzmir’in Ödemiş ilçesinde 10 yaşındaki Ceylin’in oyun oynamak için gittikleri bir evin önünden kaçırılmasıyla başladı. Küçük kızın dedesinin telefonuna gelen mesajla kaçırıldığı öğrenilen talihsiz çocuğu bulmak için emniyet güçleri harekete geçti. Konuyu programında işleyen Müge Anlı ve ekibinin araştırmaları ve görgü şahitlerinin beyanları ile emniyet güçlerinin üstün gayretleri sonucunda bugün öğlen saatlerinde Ceylin’in cenazesine ulaşıldı.

Ortaokul öğrencisi olan Ceylin okulların tatile girmesinin ertesi günü (10 Haziran Cumartesi) arkadaşları ile evlerinin önünde bulunan Kazım Karabekir Parkı’na gitti. Uzun süre torunundan haber alamayan dede Mustafa Atik ve babaanne Ülkü Atik, Ceylin’in gidebileceği yerlere bakarak talihsiz kızı aramaya koyuldu. Bir türlü Ceylin’i bulamayan aile soluğu emniyette aldı. Sosyal medyada da torununu arayan dedenin telefonuna kısa bir süre sonra “Polise haber vermeyin. Torununu öldürürüz” yazılı bİr mesaj geldi.

Emniyet güçleri tarafından yapılan incelemelerde görgü şahitlerinin Ceylin’in en son bir apartmana girdiği burada bir evde su içtiği, daha sonra apartmandan çıktığı iddia edildi. Ancak yapılan incelemelerde küçük kızın izine rastlanılmadı. Telefona gelen mesajı inceleyen emniyet güçleri; mesajın atıldığı telefonunun Ceylin’in en son su içmek için gittiği evin 19 yaşındaki yiğenine ait olduğu bilgisine ulaşınca izleri takip ederek Ceylin’in cenazesine ulaştı…

Ödemiş İlçesi Kaymakamı Celil Ateşoğlu ile Ödemiş ilçesi Belediye Başkanı A. Mahmut Badem de olay yerine gelerek dedeyi ve aileyi teselli etmeye çalıştı.

Ceylin Atik’in neden kaçırıldığı henüz netlik kazanmadı. Dedenin özellikle “Kaybolmuş olabilir ama bence biraz kaçırıldı galiba… Bana mesaj geldi… ” şeklindeki açıklaması ile olay esrarını korumaya devam ediyor… Gelişmeler Medyabey’de…

Olayda son dakika gelişmeleri neler?

Evin olduğu mahallede toplanan halk camları ve kapıları taşlarken, katil zanlılarını linç etmek istedi. Linç girişimine karşı karı koca yarım saat sonra gizlice polis ve jandarma eşliğinde evden çıkartıldı. Çiftin 3 yaşındaki çocukları M.Y.T.’nin bir yakınlarına teslim edildiği bildirildi. 10 yaşındaki talihsiz Ceylin Atik’in cesedi ceset torbası içinde evden çıkarılırken arbede çıktı. Ceylin’in çıktığı evde yaşayan Ş.T. ile oto tamircisi kocası S.T. emniyete götürülerek gözaltına alındı. ŞT ilk ifadesinde ilginç açıklamalarda bulundu. Kocası ST’nin olay anında evde olmadığını belirten ŞT, Ceylin’i tanıdığını ve çok sevdiğini, olay günü oğlu ile Ceylin’in parkta oynadıklarını daha sonra su içmek ve dinlenmek için Ceylinle oğlunu alarak eve geldiklerini belirtti. Zanlı kadının iddiasına göre Ceylin evin içinde koştururken ayağı kayıp düşünce başını çarptı. Bunun üzerine Ceylin’in öldüğünü anlayan ŞT çok korktuğunu ve cesedi sandığa sakladığını itiraf etti.

Ş.T ifadesinde Ceylin Atik’in dedesine “Polise haber vermeyin. Torununu öldürürüz” mesajını da yiğeni İsmail’in telefonundan attığını kabul ettiği söyleniyor.

10 yaşındaki talihsiz Ceylin’in cesedin parçalanıp parçalanmadığı konusu da gün içinde özellikle sosyal medyada gündeme gelmişti. Edinilen son bilgilere göre; küçük kızın vücudunda herhangi bir kesici alet ve kurşun yarası bulunmadığı bildirildi. Küçük Ceylin’in cesedi, otopsi için İzmir Adli Tıp Kurumu Morgu’na gönderildi.

Komşunun ifadesi olayın seyrini tamamen değiştirdi!

Ödemiş’te hunharca öldürülen Ceylin Atik cinayetinde bir mahalle sakininin Müge Anlı’ya canlı yayında verdiği bilgi tüm olayın seyrini değiştirdi. Dün yaptığımız haberdeki gibi olayın ardında fidye veya husumet iddiaları gelen bu telefonla güçlülük kazandı. Ceylin cinayetinde pedofili var mı yok mu?

10 yaşındaki küçük kızın ölümünün ardındaki sır perdesi aralanmaya devam ediyor. Canlı yayına bağlanan mahalle esnafı Abdil Çavdar olaydan bir gün önce katil zanlısı Şükriye T.’nin eşine Ceylin’in kaçırılmadan bir gün önce “Sizin kameralar bizim evi görüyor mu?” diye sorduğunu açıkladı.

Ceylin Atik’in öldürülmesinin ardından dün yaşananların ardından bugün yeni gelişmeler yaşanıyor. Şükriye T.’nin ilk ifadesindeki çelişkiler sonrasında bugün mahalle sakinlerinden de olayı aydınlatabilecek telefonlar gelmeye başladı. Komşu Abdil Çavdar’ın iddiasına göre; olaydan bir gün önce yani Ceylin’in kaybolmasından bir gün önce katil zanlısı Şükriye T, Çavdar’ın eşinin yanına gelip “Sizin kameralar bizim evi görüyor mu?” diye soruyor. Eşinin neden diye sorması üzerine de Şükriye T.’nin “Geçtiğimiz hafta bizim apartmandan 10 bin lira çalındı.” demiş. Bu durum Ceylin Atik cinayetinin dededin de şüphelerinin haklı olduğu noktasına dikkat çekiyor. Acaba Ceylin fidye için mi öldürüldü?

Şükriye T.’nin adli tıp raporu açıklandı!..  Tecavüz yok! 

Şükriye T.’nin yapılan otopsisi ardında tecavüze dair bir bulgunun olmadığı açıklandı. Adli Tıp Raporu’nda yer alan bilgilere göre; kafadaki kemiklerin birleşme yerinden ayrıldığı tespit edildi. Ceylin’in kaza sonucu mu öldüğü yoksa cinayete mi kurban gittiği gerekli tetkiklerin incelemesinden sonra açıklanacak. Ceylin’in kafasına aldığı bir darbe ile öldüğü belirtildi.

Şükriye T dün verdiği ilk ifadesinde, Ceylin’in oğluyla birlikte eve getirdiğini, Ceylin evin içinde koştururken düşüp başını çarptığını söylemiş, Ceylin’in öldüğünü anlayınca da korkudan onu sandığa kilitlediğini belirtmişti. Dedeye yolladığı mesajı da, yiğeninin kaybolan sim kartından attığını açıklayan Şükriye T.’nin bu açıklamaları kimseyi ikna etmeye yetmemişti.

Eve hiç gitmedim diyen Serkan T. sık sık eve gitmiş!

Ceylin’in katil zanlıları olarak bugün (14 Haziran Çarşamba) savcılığa sevk edilen Şükriye T ve kocası Serkan T.’nin ilk ifadelerindeki çelişkiler bir bir gün yüzüne çıkıyor. Serkan T.’nin bir müşterisi olay günü (10 Haziran Cumartesi) arabasını tamir için Serkan T.’ye götürdüğünü, ancak Serkan T.’nin çok telaşlı olduğunu, birkaç saat sonra gel arabanı al diyerek kendisini başından savdığını, birkaç saat sonra gittiğinde ise arabasına hiç dokunulmadığı halde tamir ettiğini söylediğini iddia etti. Serkan T.’nin evden sürekli arandığını aralıklarla sık sık eve gidip geldiğine şahit olduğunu dile getiren müşterinin bu açıklamaları da olaydaki şüphelerin daha da güçlenmesine sebep oldu.

Gelişmeler Medyabey’de…

DÜN MÜGE ANLI İLE TATLI SERT’İN CANLI YAYININDA NELER YAŞANMIŞTI?

Müge Anlı’nın dünkü programında Ceylin ile ilgili gelişmeleri izlemek için tıklayın

Son dakika!.. Ceylin Atik cinayetinde flaş gelişme! Tıklayın

YORUMLAR

Yazıya 3 yorum yapılmış.

mine 23:49

kıza üzüldüm ailesine başsağlığı diliyorum

Anonim 23:49

Allah böylelerin in belasini versin böyle bir insanlari tabi insan denilemez boyle bir vahşileri asmak lazm

Zeynep 23:49

Sizler

BENZER HABERLER

YENİ HABERLER

© Copyright 2017 Medyabey. Tüm görsel ve metin kaynak hakları saklıdır. - [email protected]