Mucizeler için “oldu” enerjisi

Mucizeler istiyoruz bunlar için ritüeller yapıyoruz, dilekler yazıyoruz vs. fakat bir türlü tam anlamıyla istediklerimizi hayatımıza çekemiyoruz. “Neden olmuyor” diye fazla düşünmemize gerek yok, cevabı çok basit; “oldu” enerjisinden uzak kalıyoruz!

OLDU ENERJİSİ

Oldu enerjisi, istediklerimizin gerçekleştiği an yaymış olduğumuz enerjidir. Bu zamana kadar birçok şeyi istemiş ve elde etmişsinizdir. Hayatınızda çok istediğiniz ve elde ettiğiniz bir şeyi düşünün.

Mesela, deli gibi tatile gitmek istediğiniz bir yer olsun. İlk etapta bunu sadece istiyorsunuz. Daha sonra bu tatil için gerekli hazırlıkları yapıyorsunuz ve oraya gidiyorsunuz. Gitmek istediğiniz yere ilk ayak bastığınız an içinizde müthiş bir enerji olur. Mutluluktan uçuyorsunuzdur. Artık o çok istediğiniz yerdesiniz ve isteğiniz gerçekleşti, yani oldu. İşte o an yaydığınız enerji –oldu enerjisidir.

Oldu enerjisinde; “Emin olma”, “Kesinlik” ve “Şimdiki Zaman” durumu vardır. “Şüphe” ve “korku” yoktur.

DİLEKLERİMİZ İÇİN –OLDU ENERJİSİNİ KULLANIM ŞEKLİ

Dileklerimizin gerçek olması ve mucizeleri kucaklayabilmemiz –oldu enerjisi ile çok kolay. Bunun için yapmamız gerekenler;
Bir Kâğıda dileklerinizi maddeler halinde yazın. Örneğin, yeni bir iş istiyorum. Güzel bir ilişki istiyorum vb.. Daha sonra başka bir kağıda bu maddeleri –olmuş gibi yazın. Örnek: Yeni işimde çok mutluyum teşekkür ederim. Ruh eşimle inanılmaz uyumluyuz teşekkür ederim vb. Sonra ilk kâğıdı yırtıp atın.
Daha sonra bu dileklerinizi (–oldu cümlelerini) sesli bir şekilde 21 kez tekrarlayın. Olması durumunda nasıl hissederdiniz kendinizi? –Çok mutlu! Ve hemen kendinizi daha çok mutlu hissetmeye başlayın. Emin olun, inanın ve şimdiki zamanda yaşıyormuş gibi davranın. Bu uygulamayı 21 gün boyunca tekrar edin ve bu 21 günlük süre içerisinde asla ama asla şüphe duymayın. Unutmayın, düşündüğümüz her şey hayatımızda gerçekliğini gösterir…

“ÇALIŞIYORUM AMA OLMUYOR”

İnstagram sayfamı (@canperimcek) takip edenler bilir. Birlikte çalıştığım ve ritüellerimi yapan kişilerin geri dönüşlerini elimden geldiğince paylaşıyorum sizlerle. Bunun nedeni ise herhangi bir şeyi 1 kişi bile yapabiliyorsa herkes yapabilir. Siz de görün ve kendinize fırsat verin diye paylaşıyorum fakat diğer yandan da aldığım mesajların bir kısmında ‘çalışıyorum ama olmuyor’, ‘diliyorum ama olmuyor’, ‘yapıyorum ama olmuyor’ diye şikâyet edenler var. Bununla ilgili açık yüreklilikle söylemek istediğim bir şey; bu tarz mesaj atan insanları ben maalesef dürüst ve iyi niyetli bulmuyorum. Bana değil, kendilerine karşı dürüst ve iyi niyetli değiller. Kendilerini kandırıyorlar.

Birebir çalıştığım danışanlarıma 21 günlük kişiye özel bir çalışma veriyorum ve sonrasında öğreniyorum ki 2 gün yapmış ara vermiş, 5gün yapmış olmadı diye yarıda kesmiş… Sonra neden olmuyoooooorrrrr??? Diye sorgulamaya başlıyorlar. Böyle bir durumda sorgulanması gereken çalışma değil kişinin kendisidir. Üzgünüm ama kendisine karşı dürüst olmayan hiç kimse başarılı olamaz. Ve ben de böyle insanlarla değil kendine karşı son derece dürüst ve iyi niyetli olanlarla yoluma devam etmeyi seçiyorum. Kimseye zorla bir şey yaptırmıyoruz. Hayatında değişim isteyenlere kapımız her zaman açık. Çünkü biz ‘Mutluluk Evi’ ailesi olarak çooook mutluyuz 🙂

CAN PERİMCEK/MEDYABEY

(Spiritüel Danışman & Yaşam Koçu)

İnstagram; @canperimcek
Twitter; @canperimcek

YORUMLAR

Yazıya 1 yorum yapılmış.

serpil ogruk. 3 Mart 2018

Kesinlikle katılıyorum. Teşekkür ederim.

BENZER HABERLER

YENİ HABERLER

© Copyright 2017 Medyabey. Tüm görsel ve metin kaynak hakları saklıdır. - [email protected]