Magazin

Muazzez Ersoy’dan canlı yayında Adnan Oktar açıklaması

Muazzez Ersoy, yüklü miktarda Adnan Oktar’dan ücret aldı haberleri karşısında sessizliğini bozdu. Bu sabah Beyaz TV’nin magazin programına canlı telefon bağlantısı ile katılan Muazzez Ersoy, kendisini savundu. Muazzez Ersoy, Adnan Oktar’dan aldığı iddia edilen yüksek ücret hakkında açıklama yaptı.

ONUR AKAY’A İSİM VERMEDEN YÜKLENDİ

Açıklamalarıyla magazin medyasında adından bahsettiren Onur Akay, geçtiğimiz günlerde bir yazısında Adnan Oktar’ın gecesine katılan “ünlü” bir isimle konuştuğunu yazdı. Akay, söz konusu yazısında Muazzez Ersoy’un 150 bin TL ücret aldığını yazmıştı. Bu ücret magazin medyasında gündem olmuştu.

Muazzez Ersoy yüksek ücret konusuyla ilgili sessizliğini nihayet bozdu.

MUAZZEZ ERSOY: “O SAHTEKAR KİMSE ONA SORMAK LAZIM!”

Beyaz TV’ye konuşan Muazzez Ersoy, kendisine karşı bir operasyon olduğunu ileri sürdü. Ersoy, canlı yayında kendisini şu sözlerle savundu:

“Bana karşı itibarsızlaştırma çabası var. Menajerimden normal ekstra ücretim neyse onu aldım. Fazla para almış falan bilmem ne. Onu da söyleyen o gecelere katılan başka bir meslektaşım. Faiş fiyat aldığımı söyleyen sahtekar kimse bunu ona sormak lazım. Sahne programımı bitirdim çıkarken ‘İyi akşamlar’ dedim, tam çıkıyordum o kişi kalktı geldi bana sarıldı. Yani bu kendiliğinden gelişen bir durum. Dans etmedim, oynamadım, kimsenin yanağına öpücükler kondurmadım. Konser vermek için evine gitmedim. Ama konu benim üzerimden yürüyor”.

İşte, Muazzez Ersoy’un Beyaz Magazin programına yaptığı flaş açıklamalar:

Etiketler

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı