Medya

Mine Kırıkkanat’tan Feyza Altun’a ince ayar: “…manken değilsiniz!”

Yerel seçim sürecinde siyasal tartışmaların yaşandığı programlarda boy gösteren avukat Feyza Altun'un paylaşımına Mine Kırıkkanat'tan 'manken değilsiniz' uyarısı geldi.

Yerel seçim sürecinde siyasal tartışmaların yaşandığı programlarda boy gösteren avukat Feyza Altun’a Mine Kırıkkanat’tan ince ayar.

UYARIYA NE CEVAP VERDİ?

Twitter profil resminde televizyon kanalındaki ekranda beliren resmini koyan Feyza Altun’a uyarı yazar Mine Kırıkkanat’tan uyarı geldi. Kırıkkanat’ın, “Feyza hanım, ben sizi ilgiyle takip ediyordum. Ama manken değilsiniz, böyle fotojeniler sizin işiniz olmamalı. Ne olmak istediğinize karar vermeniz iyi olur.” şeklindeki uyarısına Feyza Altun’dan cevap geldi.

Altun, uyarısı nedeniyle Kırıkkanat’a hak verdiğini “Mine hanım çok teşekkürler. Bu fotoğrafta çok umut dolu bakmışım ondan koydum. Ve kesinlikle haklısınız; zekasını kullanan kadınlar her zaman daha güzeldir ama beni mankenlere benzetmeniz de hoşuma gitmedi değil. İltifat için teşekkürler,hukuk güzellikten önemli.” şeklindeki sözleriyle ifade etti.

Bunun üzerine Mine Kırıkkanat, Altun’a “O zaman hukukçu ciddiyetini muhafaza edin. Abla sözü.” ifadesiyle karşılık verdi.

 

Etiketler

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı