Milat dizisinin yayın tarihi belli oldu

TRT1’de ne zaman başlayacağı merakla beklenen Milat dizisinin yayın tarihi belli oldu. Milat dizisi 3 Nisan Cuma akşamı saat 20:00’de TRT ekranında olacak.

Miray Yapım’ın çektiği dizinin başrollerini Mustafa Uğurlu, Burcu Kara, Ufuk Bayraktar, İlhan Şeşen, Elvin Levinler ve Demir Karahan paylaşıyor. Milat dizinin senaryosunu Erem Şentürk yazıyor, Hakan Kurşun da yönetmenlik koltığuında oturuyor.

Bu arada dizisinin son yayınlanan tanıtımı oldukça dikkat çekti. Dizide istihbarat savaşlarının perde arkası anlatılıyor.

Milat’ın hikayesi:

Hollanda Uluslararası Terör Suçluları Hapishanesi’nden gizlice kaçırılan azılı terörist Asaf, Türkiye’nin önde gelen baronlarının da desteğiyle, ülkeyi tehdit eden iki silahlı örgütün aşırı kanatlarını birleştirecek ve Türkiye’yi içeriden ve dışarıdan büyük bir girdaba sürükleyecektir. Ortaya çıkan gerçekler göstermiştir ki, kavga, bilindik istihbarat oyunlarının ötesinde ustaca gizlenmiş büyük bir savaştır. Bu durumda Teşkilat sıra dışı yöntemlerle savaşı göğüslemek zorundadır artık.

İşte Milat’ın son tanıtım videosu:

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

BENZER HABERLER

YENİ HABERLER

© Copyright 2017 Medyabey. Tüm görsel ve metin kaynak hakları saklıdır. - [email protected]