Meydan gazetesinden skandal manşet!

Muğla-İstanbul seferi yapan yolcu otobüsünde yaşanan “mastürbasyon” rezilliğinin yankıları devam ediyor. Üniversite öğrencisinin üzerine mastürbasyon yapan otobüsteki görevli C.G’nin tutuklanıp cezaevine konmasının ardından Meydan gazetesi en az yaşanan olay kadar vahim bir yanlışın altına imza attı.

Meydan gazetesi dünkü manşetini yaşanan rezalete ayırmıştı. Gazete attığı tartışmalı manşetle çok konuşulacak bir rezaletin altına imza atmış oldu.

MEYDAN GAZETESİNDEN SKANDAL MANŞET

meydan

27 Mayıs Cuma günü “Yüzüne Patladı!” manşeti atan Meydan gazetesi geniş kesimlerin haklı tepkisinin odağı oldu. Vatandaşlar, yaşanan manşet rezaletinin en az olayın kendisi kadar iğrenç olduğu konusunda birleştiler. Sosyal medyadan da tepkilerin olduğu manşet dolayısıyla Meydan gazetesi oldukça tepki topladı.

Meydan Gazetesi Genel yayın Yönetmeni Levent Kenez, konuyla ilgili yaptığı açıklamada gazetesini savunmaya çalıştı. Can Erzincan kanalında gazetesinin manşetini savunmakta oldukça zorlanan Kenez, manşeti “ağır bir ironi yapmaya çalıştık” sözleriyle savundu.

“ÖZÜR DİLİYORUZ”

Kenez, “Gazetecilikte bu tür ifadeler vardır. Bunun risklerini de biliyorduk. Yanlış anlaşılma ihtimalini kendi aramızda tabii ki konuştuk. Ancak bazı gerçeklerin sarsacak bir ifadeyle verilmesi gazetecilikte vardır. Biz bunu yaptık. Rahatsız olan olmuşsa, bunu bize yakıştıramayan olmuşsa onların üzülmesinden dolayı çok üzüntü duyduk. Yanlış anlaşıldıysak da bundan özür diliyoruz.” şeklindeki sözleriyle kendilerini savunmaya çalıştı.

 

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

BENZER HABERLER

YENİ HABERLER

© Copyright 2017 Medyabey. Tüm görsel ve metin kaynak hakları saklıdır. - bilgi@medyabey.com