Mesut Yar’a göre kanalların kurumsal iletişim performansı nasıl?

Mesut Yar, bugünkü yazısında ‘Karıncalar ve ağustos böcekleri’ni yazdı. Yar’ın ‘karıncalar’ olarak tanımladığı ‘En çalışkan Kurumsal İletişim Bölümleri’ listesinin ilk sırasında Kanal 7 var.

Mesut Yar, Posta Gazetesi’ndeki bugünkü köşe yazısında TV sektörünün gizli kahramanlarına değindi. Öncelikleri arasında, TV kanallarının kurumsal iletişim bölümleri olduğunu belirten Mesut Yar, TV kanallarının en çalışkan Kurumsal İletişim bölümlerini ‘Karıncalar ve ağustos böcekleri’ olarak sıraladı. Yar’ın ‘karıncalar’ listesinde ilk sırada Kanal 7 Kurumsal İletişim var.

Mesut Yar’ın Posta gazetesinde ‘Televizyon Hastası’ köşesinde yayınlanan yazısının ilgili bölümü şöyle:

Karıncalar ve ağustos böcekleri

Burada sadece kanal yöneticileri, yapımcılar, oyuncular ve sektörün ileri çıkan isimlerden bahsedersek hakikatli bir yanlış yapmış oluruz… Mesela TV sektörünün görünmeyen kahramanları da var. Bu köşe kısmen bir bilgi panosu olduğu için önceliklerim arasında kanalların kurumsal iletişim bölümleri var… Bu bölümler de kendi içinde karınca ve ağustos böcekleri diye ayrılıyor. Ben karıncaları sayayım ağustos böcekleri yan gelip yatmaya devam etsin… En çalışkan kurumsal iletişim bölümü sıralamasında ilk beşi takdimimdir; Kanal 7, Habertürk, Bloomberg HT, Cine 5 ve 360… En kafa rahatları saymıyorum. Ama şu kadarını söyleyeyim Türkiye’de büyük olduğunu iddia eden altı kanalın ikisinden ne haber alabiliyorum ne de akış. Sorun bu, sorumlu mu; neredeeeee?

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

BENZER HABERLER

YENİ HABERLER

© Copyright 2017 Medyabey. Tüm görsel ve metin kaynak hakları saklıdır. - [email protected]