Meryem Uzerli’nin yeni dizisinin akıbeti meçhul

Meryem Uzerli’nin başlaması beklenen yeni dizisi yılan hikayesine döndü. Senaryoda yaşanan anlaşmazlıkların sonu gelmiyor.

Meryem Uzerli ile Murat Yıldırım’ın başrolünü paylaşacağı dizi geçen sezon ekrana gelecekti. Ama şanan fikir ayrılıkları projenin hayata geçmesini her geçen gün zorlaştırıyor. Yazılan 10’a yakın senaryonun bir türlü beğenilmediği ve  istenilen oyuncu kadrosunun kurulamadığı haber veriliyor. Yaşanan aksilikler dizinin yayınını da zora soktu.

Yeni dizinin en son senaristi ‘Ezel’, ’20 dakika’ ve ‘Uçurum’ gibi dizilerin yazarı Kerem Deren’di. Ancak ünlü senarist de yaşadığı sıkıntılardan sonra kadrodan çekildiğini duyurdu.

‘Murat ve Meryem’in oynayacağı artık Kod Adı ne olduğunu bilmediğim işi biz yazamayacağız. Uzun ve kötü bir süreç geçirdik. Ne yaptıysak olmadı. Hayallerimiz yapımcı yönetmen ve kanalın istekleriyle buluşmadı. Arkadaşlarımın yolu açık olsun.’

Kerem Deren’in yaptığı bu açıklama Meryem Uzerli’nin projesinin akıbetinin meçhul olduğunun da bir göstergesi olarak yorumlandı.

Dizi oyuncularının ve dizinin yapım şirketinin ise sessizliği devam ediyor.

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

BENZER HABERLER

YENİ HABERLER

© Copyright 2017 Medyabey. Tüm görsel ve metin kaynak hakları saklıdır. - [email protected]