Meryem Uzerli’nin yeni dizisinde şok ayrılık

Meryem Uzerli ve Murat Yıldırım’ın başrolleri paylaştığı ve uzun zamandır ekrana gelmesi beklenen Gecenin Kraliçesi dizisinden yine kötü haber geldi. Daha önce projeye dahil olan tecrübeli oyuncu Mehmet Aslantuğ’un projeden ayrıldığı ve kararını yapım şirketine de ilettiği haber veriliyor.

mehmet_aslantug_gecenin_kralicesi

Mehmet Aslantuğ, ‘Gecenin Kraliçesi’ dizisindeki sert karadenizli bir baba olan “Aziz” karakterini canlandıracaktı. Aslantuğ, Aziz karakterini seyirciye tam olarak aktaramayacağını düşündüğü için projeden ayrıldığı bildiriliyor.

Uzun zamandır başlaması yılan hikayesine dönen ve Star TV’de aralık ayında yayınlanması planlanan Gecenin Kraliçesi’nin yakasını aksilikler bir türlü bırakmıyor. Çekimleri Fransa’da Nice kentinde başlayan ‘Gecenin Kraliçesi’nde, başrolü Meryem Uzerli ve Murat Yıldırım’la paylaşacak olan Mehmet Aslantuğ’un diziden ayrılması yapım şirketini yeniden oyuncu arayışına itti.

Mehmet Aslantuğ’un, seyirci şimdiye kadar kendisini naif rollerde gördüğü gerekçesiyle güçlü Karadeniz erkeğini seyirciye tam olarak aktaramayacağı endişesi yaşadığı haber veriliyor. Ünlü oyuncu yaşadığı sorunu yapım şirketine gerekçelerini bildirerek aktardığı ve diziden ayrıldığı öğrenildi.

Aslantuğ, dizide Murat Yıldırım’ın babası ‘Aziz’ olarak kamera karşısına geçecekti. Önümüzdeki hafta dizinin Karadeniz bölgesindeki sahnelerinin çekimlerine başlanacaktı.

Kulislere yansıyan haberlere göre Mehmet Aslantuğ’un yerine düşünülen isimler arasında Haluk Bilginer ve Erdal Beşikçioğlu var.

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

BENZER HABERLER

YENİ HABERLER

© Copyright 2017 Medyabey. Tüm görsel ve metin kaynak hakları saklıdır. - [email protected]