Meryem Uzerli’nin yeni dizisi ne zaman başlayacak?

Meryem Uzerli’nin oynayacağı yeni dizisi izleyicinin en çok merak ettiği projelerden biri… Meryem Uzerli ve Murat Yıldırım yeni dizileri öncesinde ilk defa bir araya geldi.

Murat Yıldırım, Ezgi Mola ile birlikte rol aldığı “Kocan Kadar Konuş” filminin galası için Berlin’e gitti. Başarılı oyuncu Murat Yıldırım,  gala öncesi yeni sezonda birlikte bir dizide rol alacağı Meryem Uzerli ile de bir araya geldi. Berlin’de yaşayan Uzerli, Murat Yıldırım ile öğle yemeği yedi.

Ünlü ikiliye çekilecek dizinin yapım şirketi olan O3 Production Turkey’in kurucu ortağı Onur Güvenatam da eşlik etti. Oyuncular, yemekte bir araya gelerek ön hazırlıkları devam eden dizi hakkında konuşma fırsatı da bulmuş oldu.

Yenen yemeğin ardından üçlü objektife birlikte poz verdi. Yönetmenliğini Yağmur Durul Taylan kardeşlerin üstlendiği, merakla beklenen dizinin eylül ayında ekrana gelmesi bekleniyor.

Tükenmişlik sendromu yaşadığı için Türkiye’yi terk edip Almanya’ya giden Uzerli, dizi çekimleri başlayınca kızı Lara ile birlikte İstanbul’a geri dönecek.

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

BENZER HABERLER

YENİ HABERLER

© Copyright 2017 Medyabey. Tüm görsel ve metin kaynak hakları saklıdır. - bilgi@medyabey.com