MERYEM UZERLİ’DEN FLAŞ AÇIKLAMALAR!

meryem-uzerli

Muhteşem Yüzyıl’ın Hürrem’i Meryem Uzerli değişik vesilelerle dizi setlerindeki zor koşulları ifade etmiş ve özellikle dizi sürelerinin çok uzun olduğundan yakınmıştı. Meryem Uzerli konu ile ilgili bazı tepkiler almış olmalı ki Facebook sayfasından yeniden konu ile ilgili açıklama yapma gereği duydu. Twitter’dan yaptığı açıklamlarda kullandığı “fakir” kelimesi tepki alan Uzerli, ne demek istediğini takipçilerine anlatmaya çalıştı.
Uzerli’nin dizi setlerinde yaşanan zorluklar ve gelen tepkilerle ilgili son açıklaması kendi ifadeleriyle aynen şöyle:
“BabacimmmmBenim yazdiklarim türkce olarak düzelttin icin Cok sagol :
Ben Fakir degilim , zira hem kendi kalbimin ve hem de birlikte calistiklarimin kalplerinin degerini ben biliyorum. Ben bu güzel ülkedeki oyuncularin haklari icin mücadele veriyorum ve bu yüzden yanlis anlasilmayi da, kendimi sevimsiz kilmayi da Göze aliyorum; ama gercegi söylemek , bazen tabii ki direncle karsilasir. Ama direnc olmazsa , degisim olmaz! En az kazanan oyuncudan daha kötü durumda veya daha iyi durumda olan insanlar her zaman bulunacaktir.
Benim su andaki misyonum oyuncularla ilgilidir- zira , ne öteki meslek gruplarindaki daha kötü durumda olanlara iliskin, ne de bazi insanlarin iyi durumda olamamasina yataklik Eden sisteme iliskin Bir sorumlulugu, Ben maalesef yüklenmem.
Ama kendi calistigim alani daha insani ve daha hakkani olarak bicimlendirmeye ve orada bulunan insanlarin haklari icin mücadele etmeye Caba göstermek istiyorum.iste bunun icin BEN sorumluluk yüklenebilirim. Her insana ve onun her gecmisine saygi gösteririm. Iyiye inanirim. Ve kendi cevremde, adalet icin yapilmasi gerekenlere arka cikacagim ve bu konudaki hislerimi de aciklayacagim. Zira Ben Bir oyuncuyum. Zira Ben Bir insanim. Bir baskasindan daha önemli degilim – daha önemsiz de degilim…”

MEDYABEY / ÖZEL

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

BENZER HABERLER

YENİ HABERLER

© Copyright 2017 Medyabey. Tüm görsel ve metin kaynak hakları saklıdır. - [email protected]