Mersin’de 2016 Survivor şampiyonu Avatar Atakan izdihamı

Hayranları Avatar Atakan’ı yakından görebilmek için etkinlikten saatler önce uzun kuyruklar oluşturdu. Söyleşi için sahneye çıkan Avatar Atakan ilk olarak kendisini Survivor şampiyonu yapan, oyları ve destekleri ile yanında olan sevenlerine teşekkür etti ve herkesten hakkını helal etmesini istedi. Palm City Mersin AVM’de sevenleri ile buluşmanın ve inanılmaz bir sevgi seli ile karşılaşmanın çok güzel bir duygu olduğunu söyledi.

MERSİNLİLER AVATAR ATAKAN’I GÖRMEK İÇİN AVM’Yİ DOLDURDU

Palm City Mersin AVM’de yoğun ilgi ile karşılaşan Avatar Atakan, kendisini örnek alan ve sporcu olmak isteyen çocuklarla, kendisine oğlum diye sarılan ve çocuklarım da senin gibi olur inşallah diyen anne ve babalarla ve onu destekleyenlere bir araya geldi.

Söyleşinin ardından imza almak ve fotoğraf çektirmek isteyen hayranlarının yoğun ilgisi karşısında çok duygusal anlar yaşayan Avatar Atakan, hayatının en özel günlerinden birini yaşadığını söyledi ve bu coşkuyu kendisine yaşatan tüm sevenlerine teşekkür etti.

1470127472_Atakan_4

Çağan Atakan Arslan kimdir?

“Survivor Ünlüler ve Gönüller 2016”nın en sevilen yarışmacısı Avatar lakaplı Çağan Atakan Arslan, ünlüler takımında gösterdiği performans ile rakiplerine ciddi oy farkı atarak şampiyon oldu.

Avatar lakaplı Çağan Atakan Arslan 27 Ağustos 1989 yılında Sivas’ta doğdu. Spor hayatına Basketbol ile başlayan Atakan, 16 yaşında vücut geliştirmeye başlamış ve 17 yaşında dövüş sporlarıyla tanışmıştır. Çağan Atakan Arslan, 2008 yılından itibaren kick boks ve Muay Thai Milli Takımlarında Türkiye’yi uluslararası arenada temsil etmekte, aynı zamanda da profesyonel müsabakalara çıkmaktadır. Profesyonel sporun dışında çeşitli sinema ve dizi filmlerinde de oynayan Atakan, modellik de yaparak kendini birçok dalda kanıtlamıştır.

Atakan_1

Kickboks kariyerinin önemli olaylarından biri, dünyanın Kickboks organizasyonlarından biri olan Glory World Series ile yaptığı anlaşmadır. 2014 yılında Deput yapan Atakan Arslan, ilk maçını Glory 15 İstanbul’da Brezilyalı rakibi Jonatan Olveira ile yapmıştır.

Çağan Atakan Arslan’ın önemli başarıları:

Kickboks Türkiye Şampiyonu – 2007

WFFA Free Fight Avrupa Şampiyonu – 2009

Muay Thai Türkiye Şampiyonu -2010

Best Muay Thai Super Lig Şampiyonu – 2010

W.O.F. World O-Sport Federation Muay Thai Dünya Şampiyonu – 2010

IFMA Muay Thai Dünya Üçüncüsü – 2010

Muay Thai Türkiye Şampiyonu – 2011

Best Muay Thai Süper Ligi Şampiyonu – 2011

Muay Thai IFMA Dünya Şampiyonu – 2011

WMAO Dünya Şampiyonu – 2012

Muay Thai Süper Lig Şampiyonu 2012

Muay Thai Türkiye Şampiyonu 2012

Muay Thai Türkiye Şampiyonu 2013

W.M.C Muay Thai Dünya Şampiyonu 2013

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

BENZER HABERLER

YENİ HABERLER

© Copyright 2017 Medyabey. Tüm görsel ve metin kaynak hakları saklıdır. - [email protected]