Magazin

Melisa Sözen’in de jürisinde yer aldığı “Canneseries Festivali” Fransa’da başladı

Uluslararası dizi festivali “Canneseries” başladı. Ünlü oyuncu Melisa Sözen’in jürisinde yer aldığı dizi festivalinin önceki gün galası yapıldı. Melisa Sözen,  festivalde diğer jüri üyeleriyle birlikte objektife poz verdi.  Fransa’da Cannes’da gerçekleşen “Canneseries festivali” bu yıl ilk kez düzenleniyor.

FRANSA’NIN CANNES ŞEHRİNDE YAPILIYOR

Uluslararası dizilerin yarışacağı Canneseries Festivali’nin galası önceki gün yapıldı. Melisa Sözen, başkanlığını yazar Harlan Coben’in üstlendiği festivalin jüri komitesinde yer aldı. Melisa Sözen de Fransa’nın Cannes şehrinde yapılan galaya katıldı.

Şıklığıyla göz dolduran ünlü oyuncu gala öncesi diğer jüri üyeleriyle birlikte poz verdi. Festival jürisinde Alman oyuncu Paula Beer, Fransız yazar-yönetmen Audrey Fouché, besteci Cristobal Tapia de Veer ve aktör Michael Kenneth Williams da yer alıyor. Canneseries festivalinde 10 dizinin yarışacağı öğrenildi.

+PLUS KANALINDAN YAYINLANACAK

Festivalin kazananı 11 Nisan’da düzenlenecek törenle açıklanacak. Tören, Fransız kanalı +Plus’tan canlı yayınlanacak.

Galada “The Truth About The Harry Quebert Affair” adlı mini dizi serisinin gösterimi de yapıldı. Seride başrolü üstlenen Patrick Dempsey, geceye eşi Jillian Fink’le katıldı.

Michelle Dockery gecede “Downton Abbey” dizisindeki performansıyla Variety İkon Ödülü’nü kazandı.

Etiketler
Daha Fazla Göster

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı