Magazin

Mehmet Coşkundeniz, Seçkin Piriler-Kaan Tangöze arasında yaşananların iç yüzünü yazdı

Şu günlerde magazin basının en önemli konulardan birisini resmi olarak boşanan Seçkin Piriler ve Kaan Tangöze arasındaki yaşananlar oluşturuyor. Dün magazin medyasında Kaan Tangöze’nin Seçkin Piriler’i darp ettiğine dair iddia konuşulmuştu. Olayın sıcaklığı halen devam ediyor.

“KEŞKE SUSMASAYDIN”

Birçok magazin muhabiri ve yazarı konuyla ilgili yorum yapmaya devam ediyor. Bir yorum da Posta gazetesinde  Aşk Doktoru adıyla bilinen Mehmet Coşkundeniz’den geldi. Coşkundeniz, bugünkü “Susarsan şiddet sürer” başlıklı yazısında ikili arasında yaşanan olaylarla ilgili oldukça ilginç detayları okurlarıyla paylaştı.

Coşkundeniz, Seçkin Piriler ve Kaan Tangöze’nin boşanmalarına rağmen görüşmeye devam ettiklerini hatta Tangöze’nin elinde Seçkin Piriler’in evinin anahtarı olduğunu yazdı. Seçkin Piriler’in halen Tangöze’ye aşık olduğunu yazan Aşk Doktoru, Kaan Tangöze’nin uğruna Piriler’den ayrılıp evlendiği Kıvılcım Ural’dan ayrılması sonrasında tekrar Seçkin Piriler’le evleneceğini Piriler’e söylediği yazdı.

İşte Mehmet Coşkundeniz’in bugünkü yazısında Seçkin Piriler ile Kaan Tangöze arasında yaşanan olayların ilginç ayrıntılarını içeren yazısından bir bölüm:


Boşanmalarına rağmen Kaan Tangöze, Seçkin’in çocuklarıyla yaşadığı eve canının istediğinde girip çıkıyordu. Anahtarı bile vardı. Seçkin’e vaatlerde bulunuyor, “Kıvılcım’ı hemen bırakamam. Biraz zaman geçsin, ben yine sana ve çocuklarıma döneceğim” diyordu. İşte Seçkin tam da burada hata yapıyordu. Kaan’a hâlâ aşıktı. Onun sözlerine inanmayı tercih ediyordu.

Aslında düşünülmesi gereken bir konu daha vardı. Kaan Tangöze, Seçkin’e hem psikolojik hem de fiziksel şiddet uyguluyordu. Seçkin’in bir başkasıyla ilişki kurmasını engelliyor, kıskançlık yapıyor, çocuklarına baktığı için çalışamayan ve hiçbir geliri olmayan eski eşinin nafakasını kesiyordu. Aralarındaki tartışmalar sırasında da Seçkin’i darp ediyordu. Seçkin ise bu şiddete de sesini çıkarmıyor ve Kaan’ın dönmesini bekliyordu. Ama ne yazık ki bu bekleyiş beyhude bir bekleyişti.

Sonunda olan oldu

Seçkin’le program yaparken hem ben hem de Yeşim Salkım, Kaan’ın dönmeye niyeti olmadığını anlatmaya çalıştık. Seçkin gerçeğe değil, hayale inanmayı tercih etti. Kaan 26 Kasım 2018’de Kıvılcım Ural ile evlendi. Eşi hamileydi. 23 Ocak’ta da kızları dünyaya geldi. .

Tüm bunları anlatmamın nedeni, Seçkin Piriler’in önceki akşam Kaan Tangöze’den şiddet gördükten sonra soluğu karakolda alması. Ayrıntılar bu sayfada var. Seçkin’in ifadesindeki bir cümle ise gerçekten kaygı verici: “Bugüne kadar Kaan’dan defalarca şiddet gördüm. Ama o bir Rock yıldızı ve kariyerine zarar gelir diye sustum…”

Ah be Seçkin keşke susmasaydın… Keşke ilk andan itibaren sesini çıkarsaydın. Sen sustukça şiddetin dozu arttı, Kaan en sonunda evini basıp seni hastanelik etti. Şiddete karşı tek mücadele yöntemi; yargıya havale etmektir. Şiddet gören herkesin kulağına küpe olsun.

YAZININ TAMAMINI OKUMAK İÇİN TIKLAYIN

 

SEÇKİN PİRİLER’İN İFADESİNDE NELER SÖYLEDİ?

Bugün Piriler’in savcılığa verdiği ifadeler ortaya çıktı. Piriler, ifadesinde şunları söyledi:

“Kaan Tangöze oğlumu okuldan alıp yaşadığım eve getirdi. Arkadaşım Zeynep Su Pehlivan da vardı. İçeri girmemesini söyledim, yine de girdi. Bana ‘Kıvılcım’a açtığın davayı geri çek. Yoksa seninle mesajlaşmalarımızı yayınlar, tüm konuşmalarımızı ifşa ederim’ diyerek bana şantaj yaptı. Ben de kendisine evi derhal terk etmesini söyledim. Kaan ‘Bu ev benim, yediğin yemek bile benim paramla alınıyor’ diyerek ağır hakaretler etti.”

‘VURMA DİYE YALVARDIM’

“Tam arkamı döndüğüm sırada sırtıma tekme, ardından yumruk attı. O sırada arkadaşım Zeynep araya girdi. Ona da vurmaya başladı. İki oğlum tüm olan biteni gördü. ‘Yüzüme vurma’ diye yalvarmaya başladım. Kaan evden çıkıp gitti. Sonra apartman kapısının önünde durup balkonda olan oğullarıma şöyle seslendi: ‘Kimde kalmak istersiniz; annenizde mi yoksa bende mi?’ Çocukları ağlayarak içeri çektim.”

ASIL BEN ŞİDDET GÖRDÜM’

Kaan Tangöze dün sabah eski eşi Seçkin Piriler’in iddialarını yalanladı, “bu iftira karşısında ben de kendisi hakkında hukuki süreç başlatıyorum” açıklamasını yaptı. Piriler’in şikayeti üzerine dün akşam da ifadesine başvurmak üzere Etiler’de ki Beşiktaş büro Amirliği’ne çağrılan Tangöze çıkışta şunları söyledi:

“Şiddet uygulamadım, şiddet gördüm. ben de şikayetçi oldum. her şey ortaya çıkacak. Çocuklarım için bunlara katlanıyorum.”

Etiketler

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı