Medya

Mehmet Barlas’tan çok konuşulacak Cem Yılmaz yazısı

Sabah Gazetesi Başyazarı Mehmet Barlas'ın gündeminde MHP lideri Bahçeli'nin Cem Yılmaz'a yönelik sert sözleri ve ünlü komedyenin ona cevabı vardı.

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’nin Cem Yılmaz hakkındaki açıklaması medyanın gündemindeydi. Bahçeli’nin Cem Yılmaz’la ilgili flaş açıklamasına ünlü komedyenden jet cevap gelmişti.

BARLAS’TAN CEM YILMAZ’A ÖVGÜ

Sabah yazarı Mehmet Barlas, Cem Yılmaz’ın ölçülü cevabını köşesine taşıyarak “Herkes Cem Yılmaz olamaz” diye yazdı.

Barlas, Cem Yılmaz’la ilgili bugünkü yazısında şu ifadeleri kullandı:


“Bahçeli’nin sözlerine Cem Yılmaz’ın verdiği cevap, Cem Yılmaz olmanın ne anlama geldiğini bilmeyenler tarafından tam anlaşılamaz. Sonuçta Cem Yılmaz sadece Ekrem İmamoğlu hayranlarının beğenileri ile bugünkü sevgi ve ilgi düzeyine ulaşmamıştır. Bahçeli’nin ağır ifadeli de olsa uyarısı, Cem Yılmaz’a toplum içindeki yerini hatırlattığı için, yararlı olmuştur.
Kısacası şu anda içinde bulunduğumuz ölçüsü kaçmış kamplaşmaya kendilerini kaptıranların, Cem Yılmaz’dan ders almaları doğru olacaktır…”

BAHÇELİ, CEM YILMAZ’A NE DEMİŞTİ?

Bahçeli, dün yaptığı bir açıklamasında Cem Yılmaz için şunları söylemişti:

“Herkes Cem Yılmaz Bey’i sever ve çok güler. Ben ise onu görünce önce bir elbiseni değiştir derim. Kravat tak, hatta takma başka bir şeyler yap. Belediye seçiminde oy vereceksen git ver ama sana yönelmiş sevgiyi siyaseten istismar edip hepimizin alerjisini toplamaya vesile olma. Yüzde 49’u sevebilirsin ama yüzde 51’e de saygı duy. Ben, Cem Yılmaz’ı bundan sonra sevemem.”

CEM YILMAZ’DAN ÖLÇÜLÜ CEVAP

Bahçeli’nin bu sözlerine ünlü komedyen’den jet cevap geldi. Cem Yılmaz, Bahçeli’nin kendisi hakkındaki açıklamasına; ” Sevgili dostlar ben bir halk kahramanı değilim, bir komedyenim.
Haddim, hududum belli.Benim memleketimle ilgili hayalim, herkes herkesi sevsin, sevmeyen gayret etsin şeklindedir. Nevşehir Belediyesi’ndeki dostum da ne zaman Nevşehir’e bir faydam dokunacaksa çağırsın, gelirim…” şeklinde cevap vermişti.

Etiketler

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün