Mehmet Aslantuğ Gecenin Kraliçesi dizisine neden “evet” dedi?

Ünlü oyuncu Meryem Uzerli’nin yeni dizi projesinde adeta sil baştan durumu yaşanıyor. Yeni dizinin ekibinde çeşitli krizler çıkmış ve ekipten bazı isimlerle yollar ayrılmıştı. Şimdilerde ise Meryem Uzerli ve Murat Yıldırım’ın başrolü paylaşacağı diziye Mehmet Aslantuğ’un da dahil olduğu haber veriliyor.

Yeni başlayacak olan dizinin adı da belli oldu: Gecenin Kraliçesi”…

Habertürk  gazetesinden Faik Erdemli’nin haberine göre Mehmet Aslantuğ’un ‘Gecenin Kraliçesi’ dizisindeki rolü belli oldu. Usta oyuncu, dizide Murat Yıldırım’ı evlat edinip yetiştiren baba rolünü canlandıracak. Fransa’da parfümeride çalışan Meryem Uzerli de bu baba-oğul arasında kalacak.

Üçlü aşk hikâyesinin anlatıldığı Gecenin Kraliçesi’nin  konusu, ‘Aşk-ı Memnu’yu hatırlattı. Hatırlanacağı gibi, dizide amca ve yeğen aynı kadına aşık oluyordu.

ASLANTUĞ ‘AŞK-I MEMNU’YU REDDETMİŞTİ AMA…
‘Aşk-ı Memnu’ dizisinde oynamayı reddeden Aslantuğ o dönemde, “Şan, şöhret ve parayı ön planda tutmadım. Çarpık ilişkilerin olduğu ‘Aşk-ı Memnu’ ve ‘Binbir Gece’de bile oynamayı reddettim” demişti. Mehmet Aslantuğ’un senaryosu ‘Aşk-ı Memnu’ya benzeyen ‘Gecenin Kraliçesi’ne ‘evet’ demesi akıllara soru işaretlerini getirdi. Ne olmuştu da Aslantuğ benzer bir rolü bı kez kabul etmişti?

‘Aşk-ı Memnu’da  ‘Adnan Ziyagil’ karakterini Selçuk Yöntem,  Mehmet Aslantuğ’un yerine canlandırmıştı.

YORUMLAR

Yazıya 1 yorum yapılmış.

leyla 23:49

Onu bunu bilmem ama sadece Murat Yıldırım için izlenir bu dizi o kadar..

BENZER HABERLER

YENİ HABERLER

© Copyright 2017 Medyabey. Tüm görsel ve metin kaynak hakları saklıdır. - [email protected]