Medyabey ne yazdı ise o!…Türk Malı final yapıyor

Star ekranlarında yayınlanan Türk Malı dizisi yarın(27 Eylül Çarşamba) günü yayınlanacak olan 8. bölümüyle final yapacak. Medyabey, geçtiğimiz günlerde dizinin final yapacağını önceden duyurmuştu. Star TV, resmi web sitesinde Türk Malı’nın final bölümüyle son kez ekrana geleceği bilgisine yer verdi. Böylece Türk Malı’nın erken final yapacağını içeren haberimizin doğruluğu teyit edilmiş oldu.

TÜRK MALI’NIN SON BÖLÜMÜNDE NELER OLACAK?

Reytingleri istenilen oranda bulunmadığı için erken final kararı alınan Türk Malı’nın sezonun başında yayından kaldırılması sürpriz olarak yorumlanıyor.

Peki 27 Eylül Çarşamba günü 22.30’da yayınlanacak olan Türk Malı’nın son bölümünde neler yaşanacak?

İşte son bölümden detaylar:

 

Amca oğlu Eymen’in eve dönüşünden sonra, evdeki bütün dengeler değişmiştir.

Erman, Eymen’den aldığı mali destekle, sitenin karşısındaki mahallede bir dükkan tutup, “hakiki halk köftecisi” açar.

Ve böylece, Erman ile karşı dükkan komşusu, Bakiye’nin eski nişanlısı, üçkağıtçı emlakçı Korkut arasındaki mücadele daha da kızışmış olur.

Bakiye, bir yandan Erman adına çok mutlu olurken; diğer yandan da, Erman’ın dükkanına her geldiğinde Korkut’un yüzünü görecek olmaktan dolayı çok mutsuzdur.

Bakiye’nin üzüntüsünü gören Erman, o’nu eve, yeğenlerinin yanına geri gönderir ve bir daha dükkana gelmemesini ister.

Ancak, Erman ile Bakiye’nin arasını yaparak, onları bir an önce evlendirmeyi planlayan Eymen için bu durum hiç iyi değildir. Eymen, Bakiye’nin dadılığı bırakıp, Erman’ın yanında çalışmasını istemektedir.

Yan komşular Mübarek ve ailesi cephesinde de, işler giderek karışmaktadır. Babasından habersiz Onur ve Deren’in kardeşi Eren ile evlenmiş olan Zeyno, gizli damadını babasının gözüne sokup, o’nu babasının gözünde ideal damat haline getirebilmek için yeni planlar yapar; Eren’e içerden babasının “bir damat adayında görmek istediği şeylerle” ilgili bir liste verir. Eren, ablası Deren ve eniştesi Onur’la birlikte, listedeki şartları yerine getirmeye çalıştıkça, talihsizlik yakalarını bırakmaz ve ortaya çok komik durumlar çıkar.

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

BENZER HABERLER

YENİ HABERLER

© Copyright 2017 Medyabey. Tüm görsel ve metin kaynak hakları saklıdır. - [email protected]