MediaMarkt, League of Legends TBF2017’de oyun tutkunlarının heyecanını paylaşacak

Mağazalarındaki “GameZone” alanlarıyla dikkat çeken ve oyun kategorisinde sunduğu yüzlerce ürün ile oyunseverlerin uğrak adreslerinden biri haline gelen MediaMarkt, 19 Ağustos’ta Ülker Sports Arena’da gerçekleşecek League of Legends 2017 Türkiye Büyük Finalini onbinlerce oyunseverlerle birlikte yaşayacak.

MEDİAMARKT’TAN E-SPOR’A DESTEK

e-Spor’a verdiği desteği hız kesmeden sürdüren Avrupa’nın 1 numaralı elektronik perakendecisi MediaMarkt, League of Legends’ın 19 Ağustos’taki 2017 Türkiye Büyük Finalinde oyun severlerin yanında yer alıyor. Büyük Finaline sayılı günler kala MediaMarkt, final heyecanını yerinde yaşamak isteyen 30 oyunsevere bilet kazandırıyor. 11-12-13 Ağustos tarihlerinde MediaMarkt’ın Facebook , Instagram ve Twitter sayfalarından her gün sorulacak soruları doğru yanıtlayan oyun severler, TBF2017’ye bir arkadaşıyla birlikte ücretsiz olarak gitme şansı yakalıyor.

Çeyrek final mücadelelerinin ardından zafere ulaşan takımlardan Oyunfor.CREW’un rakibi 1907 Fenerbahçe Espor olurken, Team AURORA’nın rakibiyse BAUSuperMassive eSports oldu. Cosplay’lerin renklendireceği MediaMarkt standının da olacağı final maçı dört gözle bekleniyor.

Oyunseverlerin uğrak adresi durumundaki MediaMarkt, mağazalarında oyuncular için oluşturulan “GameZone” alanlarında son teknoloji oyuncu ürünlerini, en uygun fiyatlarla tüketicilerle buluşturuyor.

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

BENZER HABERLER

YENİ HABERLER

© Copyright 2017 Medyabey. Tüm görsel ve metin kaynak hakları saklıdır. - [email protected]