Medcezir’in yeni bölümünde Yaman ve Mira sessizliği seçecek

Medcezir 3 Nisan Cuma akşamı saat 20:30’da 67. bölümüyle Star’da ekrana geliyor. Peki Medcezir’in yeni bölümünde neler olacak? İşte Medcezir’in yayınlanacak 67. bölümünden detaylar:

Yeni başlangıçlar, pişmanlıklar ve özlemlerle kaldığı yerden devam ediyor.
Çağatay Ulusoy, Serenay Sarıkaya, Barış Falay, Şebnem Dönmez, Hazar Ergüçlü, Taner Ölmez, Murat Aygen ve Can Gürzap’ın rol aldığı Ay Yapım imzalı Medcezir 67. bölümüyle bu akşam ekrana gelecek.
Senaryosunu Ece Yörenç’in kaleme aldığı ‘Medcezir’in yönetmen koltuğunda Ali Bilgin oturuyor. Medcezir’in yapımcılığını Ay Yapım/Ekrem Çatay yapıyor.

Medcezir 67. bölümde neler olacak?
Yaman ve Mira gerçekler karşısında sessiz kalıyor.

Sude’nin planı işe yarayacak mı?medcezir-67-bolum-2

Orkun’un elinde yeni bir koz var.

Yaman da Mira da, Sude’nin oyununu çözer, ama gerçeğin, aralarında aşılması zor, koca bir dağ olacağını bildikleri için sessiz kalmayı tercih ederler. Yaman ağabeyini aradığında, O’nun uçuruma doğru bir adım atmak üzere olmasının bu kararı almasında büyük bir etkisi olur.

Orkun ise, Mira’yla Yaman’ı ayırmak için eline geçirdiği yeni kozu kullanmak için tam zamanı olduğunu düşünür.
Bu savaşta kendi kızlarını bile harcamaktan çekinmeyen Sude, yaptığı planın kusursuz işlediği için mutludur, Ama Selim, hikayenin peşini bırakmaya niyetli olmadığını ispatlar.

Mira annesinin kaçırılmasının kurmaca olduğundan emin olduğu halde, Narlıçeşme’deki evlerinin etrafındaki adam bütün huzurunu kaçırır. Esrarengiz adamın yaşattığı kabusun heyecanı Altınkoya da yayılır. Faruk’un acil Ankara’ya gitmesi gerekir ve Yaman’la Mira yeni evde yalnız kalırlar.

Mira, Yamanla geçirdiği o gece, bundan sonra hayatlarında ne yaşanırsa yaşansın sevdiği, güvendiği bu adamın, hep yanında olmasını istediğinden bir kere daha emin olur, ve kararını verir.

 

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

BENZER HABERLER

YENİ HABERLER

© Copyright 2017 Medyabey. Tüm görsel ve metin kaynak hakları saklıdır. - [email protected]