Medcezir’in 66. bölümünden tüyolar

Medecezir 66. bölümüyle Cuma akşamı Star TV’de ekrana geliyor. Peki Medcezir’in yeni bölümünde neler olacak? İşte, Medcezir’in ayınlanacak 66. bölümden tüyolar:

Yeni başlangıçlar, pişmanlıklar ve özlemlerle kaldığı yerden devam ediyor.
Senaryosunu Ece Yörenç’in kaleme aldığı ‘Medcezir’in yönetmen koltuğunda Ali Bilgin oturuyor. Çağatay Ulusoy, Serenay Sarıkaya, Barış Falay, Şebnem Dönmez, Hazar Ergüçlü, Taner Ölmez, Murat Aygen ve Can Gürzap’ın rol aldığı Ay Yapım/Kerem Çatay imzalı Medcezir 66. bölümüyle Cuma akşamı saat 20: 30’da yayına girecek. Dizinin sanat yönetmenliğini Murat Güney, müziğini ise
Toygar Işıklı yapıyor.

Medcezir’in 66. bölümde neler olacak?:
Altınkoy yine karışıyor!
Sude’nin bebeğinin babası kim?
Yaman’ın sürprizi Mira’yı çok mutlu ediyor.

Yaman’ın Mira’ya yaptığı sürpriz, Mira’yı çok sevindirir. Bu coşku, Yaman’ın verdiği zor kararın yükünü de hafifletecektir. Ancak, bu mutluluğun sesini Narlıçeşme’nin gürültüsü bastırır. Birden bire kendilerini, komşu evin hayat hikayesinin tam ortasında bulurlar.

Sude’nin test sonuçlarının yankısı Kenan’a ulaştığında, Kenan bunun kaderin kendisine verdiği ikinci bir şans olduğunu hisseder ve, biran önce Sude ile konuşmanın yollarını arar.

Sude’nin elinde tuttuğu test sonucu, herkesin elini yakan bir alev topuna dönerken, Asım Şekip Kaya’nın öfkesi bu ateşle büyüyecektir

Yaman’ın kendisinden habersiz burs çekini bozmasından Selim’in haberi olur. Yaman’la aralarındaki mesafenin giderek büyümesinden huzursuzdur.

Mira’ya sürpriz yapma şansını Yaman yüzünden kaçıran Orkun eskisinden daha hırslı bir şekilde Sude’nin kapısını çalar. Aynı saatlerde Kenan da Altınkoy’dadır, ve Asım test sonucu yüzünden çok öfkelidir. Yaman ve Mira Sude’nin arabasını terk edilmiş olarak bulduklarında, Sude’nin esrarengiz kayboluşuyla ilgili bütün gözler, Kenan’a ve Asım Şekip Kaya’ya çevrilir.

 

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

BENZER HABERLER

YENİ HABERLER

© Copyright 2017 Medyabey. Tüm görsel ve metin kaynak hakları saklıdır. - [email protected]