Medcezir’de Yaman ve Mira kaçıyor

Medcezir’in yeni yayınlanacak olan 71. bölümünde yeni başlangıçlar, pişmanlıklar ve özlemlerle kaldığı yerden devam ediyor.

Çağatay Ulusoy, Serenay Sarıkaya, Barış Falay, Şebnem Dönmez, Hazar Ergüçlü, Taner Ölmez, Murat Aygen ve Can Gürzap’ın rol aldığı Ay Yapım imzalı Medcezir 71. bölümüyle 1 Mayıs Cuma akşamı saat:20:30’da Star’da ekrana gelecek.

Senaryosunu Ece Yörenç’in kaleme aldığı ‘Medcezir’in yönetmen koltuğunda Ali Bilgin oturuyor.
Peki Medcezir’in yeni bölümünde izleyiciyi neler bekliyor? İşte yeni bölümden detaylar:

Medcezir 71. bölümün konusu:
Yaman ve Mira mektup bırakıp kaçıyor.
Mert ve Eylül barışacak mı?
Orkun, Altınkoy’den dışlanıyor.

Yaman’la Mira etraflarını saran oyunlardan, yalanlardan, kendi dünyalarını kurmak üzere kaçarken arkalarında sadece iki mektup bırakır.
İki sevgilinin yol haritası Mert’in sürpriz nişan hediyesiyle değişince, pusulaları aşk olur.
Yaman’ın evden ayrılmadan önce verdiği cesaretle Mert, Eylül’ün karşısına çıkar. İlişkilerinde açtığı yarayı telafi etmeye çalışırken, Eylül’le aralarında kapanması zor bir boşluk açılır.
Asım Şekip Kaya’nın yaptığı kazayı ortaya çıkarması Selim’i Bay Aşk’ın hedef tahtasına yerleştirir. Diğer taraftan da Sedef’le arasında beklemediği bir gerilime yol açar.
Yaptığı kötülükler ortaya çıktıkça Orkun, Altınkoy sakinleri tarafından sessizce dışlanır. Orkun’un kontrolünü tamamen kaybetmesiyle, Altınkoy’un korunaklı duvarları sakinlerinin üstüne yıkılır.
Yaman’la Mira çıktıkları yolculukta kaderlerini yeniden yazabileceklerine her geçen gün daha çok inanır. Yarattıkları cennette artık sadece kendi sesleri yankılanır.

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

BENZER HABERLER

YENİ HABERLER

© Copyright 2017 Medyabey. Tüm görsel ve metin kaynak hakları saklıdır. - [email protected]