Mayıs Ayında Arka Sokaklar’ın reyting performansı göz doldurdu

Mayıs ayı ile ilgili reyting raporunda öne çıkan ilginç detaylar medya takip şirketi İnterpress’in yayınladığı raporla ortaya çıktı. Raporda dikakti çeken konulardan biri Kanal D’nin uzun süreli dizi Arka Sokaklar’ın reyting performansında ortaya çıktı. Arka Sokaklar’ın Survivor karşısındaki reyting başarısı dikkatlerden kaçmadı.

* Mayıs ayı reyting sıralamasında ay ortalaması en yüksek program Diriliş Ertuğrul olurken, Arka Sokaklar bu ay yaptığı atakla Survıvor 2016’yı geride bıraktı.

* Bu ay tüm programların reytinglerinde düşüş gözlemlenirken, Arka Sokaklar bu ay içinde Total Reytingde en yüksek orana ulaştı. (6 Mayıs 2016 Cuma / 10,15)

KIRGIN ÇİÇEKLER VE PARAMPARÇA SURVIVOR’U TAKİPTE

* Pazartesi akşamları Survıvor 2016 bu ay tüm haftalarda ilk sırada yer alırken, yarışmayı Kırgın Çiçekler ve Paramparça takip ediyor.

* Salı akşamları ise Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz sadece 2 hafta Survıvor 2016 ‘yı geçse de yine de reyting ortalamasında ilk sırada yer almayı başardı. Survıvor 2016 ise Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz’ı zorlamaya devam ederken, Hayat Şarkısı yerleştiği 3. sırayı korumayı inatla sürdürüyor.

* Çarşamba akşamları Avrupa Kupası maçı nedeniyle bu ay 1 bölüm eksik yayınlansa da zirvede yine Diriliş Ertuğrul ambargosu devam ederken, en yakın takipçiler ise Kara Sevda ve Poyraz Karayel artık yerlerini iyice sağlamlaştırmış gözüküyor.

SHOW TV’NİN YÜZÜNÜ GÜLDÜREN DİZİ ASLA VAZGEÇMEM

* Perşembe günü Kurtlar Vadisi Pusu ısrarla ve zamana meydan okuyarak birinciliğini sürdürmeye devam ediyor. Show TV’nin belki de son dönemde tutan tek dizisi Asla Vazgeçmem reyting savaşında üst sıralarda kendine yer bulurken, Yeter dizisi de ilk beş içinde tutunma savaşını sürdürüyor.

* Cuma akşamları Survıvor 2016 ‘nın tahtını sallayan Arka Sokaklar bu ay ilk sıraya yerleşirken, Survıvor 2016 da liderlik için savaşına devam ediyor. Bir zamanların lider dizileri Karagül’ün finali için geri sayım başlarken, Kiralık Aşk ise gittikçe zirveden uzaklaşıyor.

HANIM KÖYLÜ’NÜN BAŞARISI

*Hafta sonu ise Cumartesi gününe Survıvor 2016 damga vururken, onu yeni başlayan Hanım Köylü takip ediyor. Tatlı İntikam da ilk 3 içindeki yerini sağlamlaştırırken, Kertenkele dizisi de zirveden kopmamaya kararlı gözüküyor.

*Pazar akşamları Survıvor 2016 liderliği kimselere kaptırmazken en yüksek reytinglerine de bu akşamlar ulaşıyor. Uzun süredir devam eden O Hayat Benim 2. sıradaki yerini korurken, Pazar akşamları yarışma ve dizilerin hemen ardından en fazla haber izlenmesi de ilginç bir ayrıntı olarak dikkat çekiyor.

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

BENZER HABERLER

YENİ HABERLER

© Copyright 2017 Medyabey. Tüm görsel ve metin kaynak hakları saklıdır. - [email protected]