Oyun

Marvel Future Fight’tan yeni güncelleme… İşte oyuna eklenen yeni karakterler

Sevilen Marvel Future Fight oyunu yeni güncellemesiyle müdavimlerini mutlu edeceğe benziyor. Marvel Future Fight oyununa oldukça renkli yeni karakterler kendilerine özgü kostümleriyle katıldı. Netmarble Games mobil oyun şirketi, Marvel Future Fight için yayınladığı güncelleme Hayalet Sürücü (Robbie Reyes), Cehennem Kedisi ve Kaiju Çocuk ile yeni Karakter Geliştirme Sistemi’ni içeriyor.

MARVEL FUTURE FIGHT’A HANGİ KARAKTERLER EKLENDİ?

Marvel’ın Demir Yumruk, Luke Cage, Elektra ve Cezalandırıcı adıyla gösterilen Netflix dizilerinden esinlenilmiş 4 kostüm ile beraber Inhuman Karnak için yepyeni ve çok farklı bir kostüm oyuna eklendi.

Netmarble Games CGO Seungwon Lee “MARVEL Future Fight’a eklenen üç yeni karakter için, hayranların oyuna katılmasını en çok istediği karakterler olduğunu belirterek “Bu güncelleme ile gelen yeni kostümler Marvel’ın yeni Netflix serilerinden esinlenildi, Marvel Demir Yumruk hayranları yeni dizinin bölümleri beklerken, bu karakterlerle keyifle oynayabilecekler.” dedi.

Marvel Games Creative Direktörü Bill Rosemann “Sürmekte olan ve gelecek TV serilerinden, bugünün çizgi roman etkinliklerine kadar Marvel’ın en güçlü ve güncel karakterlerini oyuncularımıza sunuyoruz,” diyerek şöyle devam ediyor “Marvel’in Korkusuz Sezon 2, Luke Cage, Demir Yumruk veya Canavarlar Serbest Kaldı yıldızlarının hepsini Marvel Future Fight oyununda bulabilirsiniz”

Bu güncelleme aynı zamanda yeni bir Karakter Geliştirme Bilgi sistemi ile oyuncuların her karakterin geliştirme ve takım oluşturma bilgileri ile zayıf noktalarını ve potansiyel geliştirme alanlarını kolayca öğrenmeleri mümkün olacak. Ayrıca Zaman Savaşı modu ve genel arayüz geliştirilerek, oyuncuların daha iyi bir oyun deneyimi yaşaması sağlanacak.
Bugün Marvel Future Fight güncellemesi ile oyunda yapılacak değişikliklerin tam listesi şöyle:

Üç yeni karakter:

Hayalet Sürücü (Robbie Reyes) – Yeni Ghost Rider varyasyonu, Robbie Reyes motosiklet yerine bir araba ve silah olarak zincirli kılıçlar kullanıyor.

Cehennem Kedisi – Cehennem Kedisi kedi gibi giyinir ve silah olarak keskin, çelik alaşımlı pençeler kullanıyor..

Kaiju Çocuk – Marvel’ın yeni Canavarlar Serbest Kaldı çizgi romanından, Kaiju Çocuk Marvel dünyasının canavarları hakkında engin bilgisi ile meşhurdur ve çizdiği canavarları canlandırma gücüne sahiptir.

Beş yeni kostüm:

Demir Yumruk – Marvel’ın Demir Yumruk Kostümü

Luke Cage — Marvel’ın Luke Cage Kostümü

Cezalandırıcı — Marvel’ın Korkusuz Sezon 2 Kostümü

Elektra – Marvel’ın Korkusuz Sezon 2 Kostümü

Karnak – Tamamen Yeni, Tamamen Farklı Kostümü
Yeni Karakter Geliştirme Sistemi: Kullanıcıların her karakterin daha fazla geliştirme ve değer bilgilerine ulaşabildikleri yeni bir sistem.

Zaman Savaşı Modu Geliştirildi: Çeşitli eklemeler ile savaşlar daha dengeli bir hâle geldi.
Kullanıcı Arayüzü Geliştirildi: Kostüm geliştirme koşulları, İttifak Turnuvası özelliği ve genel arayüz geliştirilip güncellendi.

MARVEL Future Fight tüm dünyada App Store® ve Google Play™ üzerinden ücretsiz olarak indirilebilir.

Etiketler

Benzer Haberler

Başa dön tuşu
Kapalı