MANDIRA FİLOZOFU NİSAN AYINA DAMGASINI VURDU

İzleyenlerin hayatını değiştirme iddiası taşıyan film “Mandıra Filozofu”nun gişe macerası dolu dizgin gidiyor! Gösterime girdiğinden bu yana, haftalar geçmesine rağmen, seyircinin ilgisini çekmeye devam eden “Mandıra Filozofu” , bugüne kadar nisan ayında en çok izlenen yerli film oldu! Tüm zamanlar nisan ayını önde kapatan film, tüm filmler içinde de, ‘Nuh Tufanı’ ve ‘Buz Devri 2’den sonra, 3. oldu! “Mandıra Filozofu” seyircinin yoğun ilgisiyle, beyazperdedeki yolculuğuna devam ediyor!

Film Box Office verilerine göre şuana kadar yaklaşık 700 bin kişi tarafından izlendi.

İzyelenlerin “Bu filmi herkes izlemeli!” dediği film “Mandıra Filozofu” sosyal medyada da büyük ilgi görüyor. İşte filmin sosyal medya hesabına yapılan yorumlardan bazıları:

@necmiyapici: “Sonunda fırsat bulup MANDIRA FİLOZOFU’na gittim, çok beğendim. Bence bu filmi mutlaka görün, tüm ekibin ellerine sağlık. Bravo!”

@tugrulbey34: “Birol Güven’den Ferrarisini Satan Bilge tadında bir film Mandıra Filozofu. Çok sade aslında, hayatta ıskaladığımız mutlulukları hatırlatıyor.”

@KissliSozler: “#mandıra_filozofu izledikten sonra hayatımı değiştiren bir film.”

@LafTReni: “Hayatı böyle yaşamak isterdim.. #mandıra_filozofu

@Evinizindireği: “Drogba değilsen imlere basmayacaksın kardeşim:) Mandıra Filozofu’nu izleyin ve nelere #karşıyım diyecek görün bence:)

@erenerdemnet: “Bu arada, şu aralar sinemaya gitmeyi planlayanlara, Mandıra Filozofu filmini öneririm. Çok beğendim. Anti-kapitalist bir sunuş.”

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

BENZER HABERLER

YENİ HABERLER

© Copyright 2017 Medyabey. Tüm görsel ve metin kaynak hakları saklıdır. - [email protected]