Magazinin kralı Cem Yılmaz!

Her ay yapılan ayın en medyatik isminin kim olduğu ortaya çıktı. Geride bıraktığımız Ağustos ayında sanat ve eğlence dünyasından magazin sayfalarına yansıyan en medyatik isimler belirlendi. Sadece yazılı basını kapsayan araştırmada, geçtiğimiz ay magazin haberlerinde en çok, ünlü komedyen Cem Yılmaz’ın adının geçtiği belirlendi.

MAGAZİN MEDYASI  CEM YILMAZ’I ÇOK SEVDİ

Ulusal, bölgesel ve yerel üç bine yakın gazete ile dergide çıkan haberlerin incelenmesiyle oluşan sıralamada Cem Yılmaz, Ebru Şallı ile yaşadığı aşk iddiaları başta olmak üzere toplam 502 haberle magazin gündeminde ilk sırayı aldı. Türk Pop Müziğinin ünlü ismi Murat Boz, yaz boyunca yurt içi ve yurt dışında verdiği konser haberleri ağırlıklı olarak 476 haberle ikinci olurken, ünlü şarkıcı Demet Akalın’ın da 368 haberle üçüncü olduğu saptandı.

TARKAN LİSTEDE 4.SIRADA

Medya takibi ajansı Interpress’in yaptığı haber araştırmasında, geride bıraktığımız ay magazin sayfalarında en çok yer alan isimler listesinde Tarkan 324 haberle dördüncü olurken, Hande Yener’in de toplam 319 haber ile beşinci sırayı aldığı ortaya çıktı. Ağustos ayında magazin sayfaların da yer alan ve çıkan haber adetlerine göre oluşan ilk on sırasında yer alan diğer ünlü isimlerin ise İrem Derici, Sezen Aksu, Ajda Pekkan, Ajda Pekkan, İbrahim Tatlıses ve Serdar Ortaç olduğu saptandı.

AHU YAĞYU VE EBRU ŞALLI İLE HABERLERİ ÇIKTI

Hatırlanacağı gibi Cem Yılmaz, Ağustos ayı içinde özellikle eski eşi Ahu Yağtu ve Ebru Şallı ile magazin gündeminde birçok kez boy göstermişti.

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

BENZER HABERLER

YENİ HABERLER

© Copyright 2017 Medyabey. Tüm görsel ve metin kaynak hakları saklıdır. - [email protected]