Magazinci Esin Övet, Çağatay Ulusoy’a ne tavsiye etti?

Çağatay Ulusoy ve Serenay Sarıkaya’nın Arnavutköy sırtlarında yüksek kiraya rağmen ev tuttukları iddiası magazin gündemine bomba gibi düştü. İddiaya göre Çağatay Ulusoy ve Serenay Sarıkaya’nın Arnavutköy’de kiraladıkları evin aylık kirası 20 bin lira…

Konuyu Habertürk Gazetesi’ndeki köşesine taşıyan magazin gazetecisi Esin Övet, Çağatay Ulusoy ve Serenay Sarıkaya ile ilgili  magazin kulislerinde konuşulan bir dedikoduyu kaleme aldı. Yorumunda Çağatay Ulusoy’a önemli bir tavsiyede bulunmayı da ihmal etmedi.

Esin Övet konuyla ilgili şunları yazdı:

Son günlerde kiminle karşılaşsam Çağatay Ulusoy’un kiraladığı evi konuşuyor. Meğer Çağatay Ulusoy, Arnavutköy tepelerinde 20 bin TL kirası olan bir ev kiralamış. Haliyle ben de birçok kişi gibi, “Ne, 20 bin TL mi? Ne varmış evde. Altın çimler mi var bahçede. Acaba senelik mi? Acaba 6 aylık mı? Acaba 3 aylık mı?” diye soruları peş peşe sıraladım. O eve ondan önce de Hakan Akkaya bakmış ve tutmaktan vazgeçmiş. Hatta ben de Hakan’ı arayıp “Allah aşkına, sen şu baktığın evi bana bir anlatsana, nasıl bir ev o öyle” dedim.

Fakat en yakınları, “Yok yok, kesin tuttu o evi. Hatta Seranay Sarıkaya ile o evde yaşıyor” diyor. Sanırım ortaya birisi bir şey attı, tüm şehir de bunu konuşuyor. Ama benden Çağatay’a bir tavsiye: Canım benim, daha gençsin, başarılısın. Akarken doldurmak gerek. Yeşilçam oyuncularının hali ortada. Hem bu sene dizi tuttu, seneye yapacağın proje tutmayabilir. Aman dikkat, akarken küçük de olsa yatırım yapmak gerek.

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

BENZER HABERLER

YENİ HABERLER

© Copyright 2017 Medyabey. Tüm görsel ve metin kaynak hakları saklıdır. - [email protected]