Madonna’nın Elon Musk’a yaptığı “arabama ne oldu” yorumu tepki çekti

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın dün Beştepe’de kabul ettiği Tesla Motor’un CEO’su Elon Musk’ın Anıtkabir’i ziyaretiyle ilgili paylaşıma pop star Madonna’nın yorumu medyanın gündeminde. Bilindiği gibi Elon Musk, Cumhurbaşkanı Erdoğan ile görüşmesinin ardından Anıtkabir’i ziyaret etmiş, Anıtkabir’den fotoğraf paylaşmıştı. Türklerin yorum yağdırdığı fotoğrafın altına şarkıcı Madonna da alakasız bir yorum yapınca ünlü popçu tepkilerin hedefi oldu.

MADONNA TEPKİ ÇEKTİ
Instagram hesabından iki saat içerisinde iki fotoğraf paylaşan Elon Musk, ilk fotoğrafına “Atatürk Anıtkabir” yorumunu paylaştı. Fotoğraf, 500 bin’den fazla beğeni aldı.Musk’ın kısa bir süre sonra paylaştığı ikinci fotoğrafta ise Atatürk Mozalesi yer aldı. Musk, fotoğrafın altına İngilizce yazdığı paylaşımda, “Çiçekler koydum. Üç kırık kaburga, delik bir akciğer ve yine de savaştı” ifadesini kullandı.Elon Musk’ın yorumunun altına Türklerden tebrik mesajları yağdı.
MADONNA: BENİM ARABAMA NE OLDU?

Paylaşımın altına ünlü sanatçı Madonna’nın attığı yorum da gözlerden kaçmadı. Madonna, fotoğrafın altına ‘Benim Tesla arabama ne oldu’ yorumunu bıraktı. Tesla’nın yeni modelinin teslimatları bugünlerde sürüyor.

Anıtkabir paylaşımın altına “Benim arabama ne oldu?” paylaşımı yapan Madonna’ya Türk kullanıcıların tepkisi dikkatlerden kaçmadı.

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

BENZER HABERLER

YENİ HABERLER

© Copyright 2017 Medyabey. Tüm görsel ve metin kaynak hakları saklıdır. - [email protected]