M.Ali Erbil’li Çarkıfelek Show TV’nin yüzünü güldürdü

Show TV’nin yaz sezonunu en iyi değerlendiren kanal olduğu ortaya çıktı. Birçok televizyon kanalının yayınlamış olduğu programlar yazın gelmesiyle birlikte tatile girerken, Show TV ekranlarında yayınlanan programların hem reyting hem de haberde öne çıktığı belirlendi. Özellikle, Show TV’nin M. Ali Erbil’in sunduğu Çarkıfelek tercihinde ne kadar doğru bir hamle yaptığı ortaya çıktı.

Çarkıfelek, aldığı yüksek izlenme oranları ile dikkati çekerken yarışma hem yapım şirketi RTV Film’i hem de kanalın yüzünü güldürdü. Yaz sezonunda ekrana gelen yarışmanın sözleşmesinin uzatılıp yeni yayın döneminde ekrana gelmeye devam edebileceği konuşuluyor.

SHOW TV’NİN PROGRAMLARI MEDYADA ÇOK KONUŞULDU

Medya Takip Ajansı Interpress’in üç bine yakın gazete ile dergiyi kapsayan incelemesine göre, Show TV de yayınlanan başta yarışma olmak üzere kadın, yemek ve mizah gibi programların geçen ay oldukça çok konuşulduğu tespit edildi.

M.ALİ ERBİL’Lİ ÇARKIFELEK ÖNE ÇIKTI

Geçtiğimiz ay Show TV ekranlarında yayınlanan “Çarkıfelek” isimli yarışma medyada çok fazla konuşulurken, ünlü şovmen Mehmet Ali Erbil’in sunduğu yarışma ile ilgili yazılı basına 168 haber yansıdığı belirlendi. Çarkıfelek, geçtiğimiz dönemlerde reyting kaybı yaşayan Show TV’nin yayınlandığı günlerde adeta lokomotif programı oldu.

İCLAL AYDIN’LA YENİDEN’İN BAŞARISI

Ekranlarda yayınlanan kadın programlarının çoğu yaz nedeniyle araya girerken, Show TV’de yayınlanan “İclal Aydın ile Yeniden”in yazılı basında 98 haberle gündeme geldiği tespit edildi.

GÜLDÜY GÜLDÜY KONUŞULMAYA DEVAM EDİYOR

Mizah programları içinde geçtiğimiz ay öne çıkan program ise Show TV ekranlarının sevilen programı “Güldür Güldür Show”un çocuk versiyonu olan “Güldüy Güldüy Show Çocuk” olurken program hakkında yazılı basında 63 haber yayınlandığı belirlendi.

TURGAY BAŞYAYLA İLE LEZZET YOLCULUĞU

Televizyonların yayınladığı yemek programları izleyici tarafından hayli ilgi görürken, geçen ay Show TV ekranlarında yayınlanan “Turgay Başyayla ile Lezzet Yolculuğu” ile ilgili yazılı basında toplam 37 haber çıktığı saptandı.

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

BENZER HABERLER

YENİ HABERLER

© Copyright 2017 Medyabey. Tüm görsel ve metin kaynak hakları saklıdır. - [email protected]