M.Ali Erbil’den Kerimcan Durmaz’a ağır taş: “Türkiye’de sanat bitmiştir!”

Beyaz TV’de yayınlanan ‘Söylemezsem Olmaz’ programına konuk olan M.Ali Erbil ilginç açıklamalarda bulundu. Kerimcan Durmaz’ın Bostancı Gösteri Merkezi’nde 3500 kişilik kapasiteyi doldurarak konser vermesi hakkında konuşan ünlü şovmen” Türkiye’de sanat bitmiştir” yorumunda bulundu.

“TÜRKİYE’DE SANAT BİTMİŞTİR”

Sosyal medya fenomeni Kerimcan Durmaz’ın geçtiğimiz günlerde Bostancı Gösteri Merkezi’nde verdiği konseri 3 bin 500 kişi izlemiş ve konser magazin medyasında gündem olmuştu.

Kerimcan Durmaz’ın Bostancı Gösteri Merkezi’ni doldurmasının altında başka bir şey olduğunu belirten Erbil, “Orayı doldurması kolay değil ama muhakkak altında başka bir şey olduğunu sanıyorum. Yoksa insanlar sanat için Kerimcan’ın 3500 kişilik yerini doldurmaz. Dolduruyorsa da Türkiye’de sanat bitmiştir” dedi.

Söylemezsem Olmaz’ın canlı yayınına katılan Mehmet Ali Erbil, Ali Eyüboğlu’nun şok çıkışlarıyla neye uğradığını şaşırdı. Eyüboğlu, “Beğendiği kıza DM’den yürüyor” deyince Erbil, ‘Ayıp oluyor Ali Ağabey, dedi. Stüdyo kahkahaya boğuldu.

“BUNU PAYLAŞMAYIN DEMİŞTİM”

Ali Eyüboğlu, Mehmet Ali Erbil için “Magazin sayfalarında beğendiği kızlara DM’den yürüyor.” diyince Erbil, “Ben bunu paylaşmayın demiştim. Ali ağabey ayıp oluyor, bunu paylaşmayacaktık” karşılığını verdi.

İşte, Mali’nin şoke olduğu o anlar:

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

BENZER HABERLER

YENİ HABERLER

© Copyright 2017 Medyabey. Tüm görsel ve metin kaynak hakları saklıdır. - [email protected]