M.Ali Erbil hamile kalan sevgilisiyle ilgili yaşananları anlattı

Ünlü şovmen ve sunucu Mehmet Ali Erbil şarkıcı sevgilisi Nevin ile yaşadıklarının perde arkasını canlı yayında “Duymayan Kalmasın”da anlattı. Kendisinden 34 yaş küçük sevgilisi ile yaşadığı kısa süreli ilişki hakkında bilgi vermek için programa telefonla bağlanan 61 yaşındaki M. Ali Erbil’in sevgilisinin 2 aylık hamile olduğu iddia ediliyor. Erbil söylentilere ne cevap verdi? Detaylar haberimizde…

Genç sevgilisi şarkıcı Nevin’in kendisinden 260 bin TL istedini belirten Erbil, konu hakkında ilk kez konuştu. İşte Erbil’in Seren Serengil ve Cengiz Semercioğlu’na canlı yayında anlattıkları: “Benim için aile kavramı çok önemli bugüne kadar eşlerime olsun çocuklarıma olsun hep korumacı oldum, hep saygılı davrandım. Bu konularda konuşmak istemiyorum. Ama artık olaylar öyle bir raddeye geldi ki bir çocuk bir yavru iki insanın sevgisinden oluşur, böyle bir şey yok ortada. İki, üç kez görüştüğüm insandan ben nasıl çocuk sahibi olabilirim? Bugüne kadar böyle bir şey yaşamadım, böyle bir şey yaşamam da. Ama daha önceki çocuklarım seviden doğmuş parçalarım. İş başka raddeye geldi 2. el arabaya kadar istediler benden. 260 bin TL değerinde. Nevin hamileliği sonlandırdı.”

Mehmet Ali Erbil’in ardından programa adı geçen şarkıcı Nevin de telefonla bağlandı. Canlı yayında adeta isyan eden Nevin Hanım “Sevdim, yaptım kime ne?” dedi. İşte şarkıcı Nevin’in programda söyledikleri: “Hayır, hamile değilim. Aldırdım çocuğu. Mustafa Erbil ve yakın arkadaşıyla beraber gittik çocuğu aldırdım. Tek kırıldığım nokta 3 gün görüştüğüm insan demesiydi. Gerçekten sevdim o biliyor. Ben ondan bir şey istemedim. Ben araba falan istemedim kesinlikle öyle bir şey yok.

Benim derdim para olsaydı giderdim yurtdışına çocuğu da doğururdum, istediğimi de alırdım. Ama ben öyle biri değilim. Bana dedi ki ‘Ben hastayım, iyi değilim çocuk sakat olabilir’ ben de bu yüzden aldırdım. Beni bütün çocuklarıyla eski eşleriyle tanıştırdı. İki üç kez görüşme gibi bir durumumuz olmadı. Ben onun yanında iki kez hastanede kaldım, ona bir şey olacak diye koşturdum sürekli. Onun yaptığı şu an insafsızlık vicdansızlık. Ben hamilelik dönemim de onunla konuştum sürekli. Sonra Mehmet Ali’yi bir kızla gördüm magazinde yazdım cevap vermedi. Bu olaylardan önce yakın arkadaşı evime geldi ‘biz senin yanındayız, maddi-manevi her şekilde yanındayız. Bir senelik kiranı da veriyoruz senin 35 bin TL’ dedi. Ben de ‘bana harçlık falan göndermenize gerek yok, 35 bin çok benim için 30 bin yeter bana’ dedim.

Sonra benimle çok görüşememeye başladı. Aradım Mehmet Ali’yi ‘yeni sevgili yapmışsın, ben karnımda senin çocuğunu taşıyorum, ikinci el bir araba istiyorum ben’ dedim. Ama fiyat falan yok. ‘Ben araba alamam durumum kötü’ dedi. Ben de ‘tamam’ dedim kapattım konuyu. Çocuğu aldırdıktan sonra çantama 5 bin dolar attılar ve beni bir daha arayıp sormadılar. Aradım telefonlarıma cevap vermediler.”

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

BENZER HABERLER

YENİ HABERLER

© Copyright 2017 Medyabey. Tüm görsel ve metin kaynak hakları saklıdır. - [email protected]