LEYLA İLE MECNUN’UN AKIBETİ İZLEYİCİSİNİ ÜZDÜ

Uzun bir süredir sürümcemede olan Leyla ile Mecnun’un TRT ekranında olup olmayacağı konusu nihayet netlik kazandı. Dizinin yapım şirketi Eflatun Film, yaptığı açıklama ile dizinin yeni sezonda TRT tarafından yayınlanmayacağını duyurdu.

Eflatun Film’den yapılan açıklama şöyle: “Leyla ile mecnun TRT tarafından yayından kaldırılmıştır. 103 bölüm boyunca diziyi yayınlayan TRT’ye teşekkürler. dizide emeği geçen herkese ve güzel sözleriyle gaza getiren Leyla ile Mecnun izleyicisine de ayrıca teşekkürler. bir hikaye daha böylece noktalanmış oldu.“ 

Leyla İle Mecnun’un senaristi Burak Aksak da dizinin sona erdiğini Twitter’dan şöyle duyurdu: “leyla ile mecnun dizisini 103 bölüm yayınlayan trt’ye teşekkürler. buraya kadarmış.”

Yine dizinin oyuncularından Ahmet Mümtaz Taylan Twitter’dan yaptığı açıklamada:

“TRT Leyla & Mecnun’un bitirildiğini Eflatun Filme iletti. Desteğiniz için seyircimize gönülden teşekkürler. Her şey olur, her şey geçer!..” ve “L&M’severler; olağanüstü mesajlarınız için teşekkürler. Keşke işimizin tabiatına uygun biçimde vedalaşabilseydik ama hayat böyle. İyilikler!” diye yazdı.

Bilindiği gibi dizinin oyuncularından bir grup Taksim Gezi eylemleri sırasında eylemcilere destek olmuş bu durum TRT yöneticileri tarafından memnuniyetsizlikle karşılanmıştı.

TRT tarafından yapılan açıklamada ise dizinin sona ermesinde giderek reytinglerin düşmesinin neden olarak söylendiği haber veriliyor.

 

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

BENZER HABERLER

YENİ HABERLER

© Copyright 2017 Medyabey. Tüm görsel ve metin kaynak hakları saklıdır. - [email protected]