GündemMagazin

Leyla Alaton’dan tepki çeken Ayasofya’da dans fotoğrafına özür açıklaması

İş kadını Leyla Alaton, Instagram hesabından, Ayasofya’ya yaptıkları ziyaretin fotoğraflarının paylaştı. Bir kişinin Ayasofya’da dans ederken gösteren fotoğraf tepkilere neden oldu. Leyla Alaton, tepkilere neden olan  fotoğrafla ilgili özür açıklaması yaptı.

LEYLA ALATON O FOTOĞRAF İÇİN ÖZÜR DİLEDİ

İş kadını Leyla Alaton, 150 kişilik bir grupla, Ayasofya Müzesi’ne gece yarısı gezisi yaptı.  Geziyi sosyal medya hesabından paylaşan Alaton’un, yayınladığı “Ayasofya’da dans fotoğrafı’ büyük tepki çekti.

Alaton, paylaştığı fotoğraflara, “Müzede bir gece. 150 kişilik bir grup halinde @saffetemretonguc ile Ayasofya’yı geceleyin dolaşmak bir ayrıcalık. İyi ki bu kadar özel bir şehirde yaşıyoruz dediğim gecelerden birini dostlarla paylaşmaca.” notunu düştü..

Paylaşılan danslı fotoğrafa kısa sürede büyük tepki yağdı. Tepki gören fotoğrafta, bir kadının müze içinde dans ettiği görülüyor..

Leyla Alaton, söz konusu paylaştığı fotoğrafla ilgili özür açıklaması yaptı. Sosyal medya hesabından açıklama yapan Alaton, açıklamasında şu ifadelere yer verdi:

“#Ayasofya Estetik olduğunu düşündüğm foto paylaştm. Hiçbir değere tehdit olabileceğini düşünemedim!
Çok çok üzgünüm. Gerçekten, incinmiş olanlardan ÖZÜR dilerim. Kimseyi incitmek gibi bir kastım ‘asla’ olamaz.Dans gösterisi mevzuu bahis değidir. Hatıra niyetine safça çekilmiştir.”

Etiketler

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün