League of Legends Türkiye Büyük Finali’nin tarihi ne zaman?

League of Legends Türkiye Büyük Finali’nin yeri ve yapılacağı tarih belli oldu. Merakla beklenen League of Legends’in büyük finali 13 Ağustos Cumartesi günü saat 13:00’te Ülker Sports Arena’da yapılacak.

LEAGUE OF LEGENDS BÜYÜK FİNALİ 13 AĞUSTOS’TA

Sene boyu süren rekabetin sonunda şampiyonluğa kimin ulaşacağı 13 Ağustos’ta Ülker Sports Arena’daki 2016 Türkiye Büyük Finali’nde belli oluyor.

Birbirinden farklı sürprizler eşliğine bu yıl da coşku içinde izleyicilerle buluşacak olan ve 12 bin kişilik katılımın beklendiği, Türkiye’deki ilk profesyonel eSpor liginin büyük finalini kimin kazanacağı belli olacak.

RIOT GAMES TÜRKİYE

TARİH: 13 Ağustos 2016, Cumartesi

YER: Ülker Sports Arena

SAAT: 13:00

LEAGUE OF LEGENDS NEDİR?

League of Legends tempolu, rekabete dayalı, strateji oyunlarının heyecanını rol yapma oyunlarının öğeleriyle bir araya getiren çevrim içi bir oyun olarak öne çıkıyor. Tasarımları ve oynanışlarıyla kendine özgü şampiyonlardan oluşan iki takım, çeşitli savaş alanlarında ve oyun modlarında başa baş mücadele ediyorlar.

League of Legends sürekli çeşitlenen şampiyonları, sık sık güncellenen içeriği ve canlı turnuva ortamıyla, her beceri seviyesindeki oyuncunun sıkılmadan çok uzun süre oynayabileceği bir oyun olarak tarif ediliyor.

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

BENZER HABERLER

YENİ HABERLER

© Copyright 2017 Medyabey. Tüm görsel ve metin kaynak hakları saklıdır. - [email protected]