League of Legends Şampiyonluk Ligi’nin 2016 Türkiye Büyük Finali başladı

Türkiye’nin ilk profesyonel eSpor ligi League of Legends Şampiyonluk Ligi’nin 2016 Türkiye Büyük Finali başladı.Sene boyu süren rekabetin sonunda şampiyonluğa kimin ulaşacağı 13 Ağustos’ta(bugün) Ülker Sports Arena’daki 2016 Türkiye Büyük Finali’nde belli oluyor. Birbirinden farklı sürprizler eşliğine bu yıl da coşku içinde izleyicilerle buluşacak olan ve 12 bin kişilik katılımın beklendiği, Türkiye’deki ilk profesyonel eSpor ligini finalinde heyecan dorukta.

ON BİNLERCE İNSAN ÜLKER SPORTS ARENA’YA HÜCUM ETTİ

Türkiye’nin ilk profesyonel eSpor ligi League of Legends Şampiyonluk Ligi’nin 2016 Türkiye Büyük Finali başladı. Muhteşem bir senfoni orkestrası gösterisiyle başlayan etkinlikte, şampiyonluk mücadelesi SuperMassive ve Dark Passage takımları arasında sürüyor. En büyüğün belli olacağı bu heyecan dolu maçı izlemek üzere, 12 bin League of Legends tutkunu, Ülker Sports Arena’yı bu yıl da tamamen doldurdu.

Türkiye’nin ilk profesyonel eSpor ligi olan League of Legends Şampiyonluk Ligi Türkiye Büyük Finali’nde heyecan dorukta. Üst üste aldığı şampiyonluklarla son aylarda adından söz ettiren SuperMassive ve son yılların en başarılı ekiplerinden Dark Passage takımları arasındaki şampiyonluk maçını izlemek üzere 12 bin League of Legends ve eSpor hayranı, İstanbul’daki Ülker Sports Arena’ya akın etti.

KAZANAN TAKIM BREZİLY’YA GİDECEK

SuperMassive ve Dark Passage takımları arasındaki karşılaşmanın galibi, zaferle ayrılan ekip, ülkemizi IWCQ’da temsil etmek üzere Brezilya’ya giderek Dünya Şampiyonası’na katılmak için mücadele edecek. Detaylar için LoLeSpor.com ve LoLeSpor sosyal medya hesaplarını takip edebilirsiniz.

 

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

BENZER HABERLER

YENİ HABERLER

© Copyright 2017 Medyabey. Tüm görsel ve metin kaynak hakları saklıdır. - [email protected]