Latin Amerika’nın Engin Akyürek sevgisi bir başka!

Ünlü oyuncu Engin Akyürek’in tüm dünyaya yayılan sevgisi herkesin malumu. Ama ünlü oyuncunun Güney Amerika’daki sevgisi ve ilgisi gerçekten bir başka. Hollywood’un pek çok starı Güney Amerika’da Engin Akyürek kadar sevilmiyor. Ünü oyuncu, Çocuklar Sana Emanet’ filminin galası için gittiği Peru’da beklendiği gibi büyük bir sevgi seli ile karşılandı.

ENGİN AKYÜREK’E GÜNEY AMERİKA’DA SEVGİ SELİ

Rol aldığı dizilerin özellikle Latin Amerika ülkelerinde büyük ilgi görmesi, Akyürek’e Brezilya, Peru, Kolombiya ve Arjantin gibi ülkelerde büyük bir popülerlik kazandırdı. Yeni filmin galası için Peru’ya geçen Akyürek bu ülkelerde sinemaseverlerle buluşacak.

Engin Akyürek ilk olarak Peru’da bulunan hayranlarıyla bir araya geldiği anlar görüntülere de yansıdı.Yapılan galaya Perulu sinemaseverler yoğun ilgi gösterdi.

GÜNEY AMERİKA MEDYASINDAN BÜYÜK İLGİ

Sadece Perulular değil, Güney Amerika medyası da ünlü oyuncu Engin Akyürek’e büyük ilgi gösterdi. TV programlarında Akyürek’in Güney Amerika’ya gelmesi geniş yer tuttu.

Engin Akyürek, ‘Çocuklar Sana Emanet’ filminde hayatı geçirdiği trafik kazasıyla dağılan Kerem adlı mimarın yaşadıklarını canlandırıyor.Engin Akyürek filmde Hilal Altınbilek’le başrolü paylaşıyor. Şerif Sezer ve Osman Alkış gibi oyuncular da filmin oyuncu kadrosunda.

Çağan Irmak’ın yazıp yönettiği ‘Çocuklar Sana Emanet’ Türkiye’de bu yılın mart ayında vizyona girmişti.

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

BENZER HABERLER

YENİ HABERLER

© Copyright 2017 Medyabey. Tüm görsel ve metin kaynak hakları saklıdır. - [email protected]