Lara Fabian ne zamanTürkiye’ye geliyor?

Dünyaca ünlü popçu Lara Fabian, Türkiye’ye geliyor. Fabian, önce Çeşme ardından İstanbul’da müzikseverle buluşarak onlara bir müzik ziyafeti vermeye hazırlanıyor.”I will Love Again” ve “Je’Taime” gibi parçalarıyla müzik listelerini alt üst eden, dünya üzerinde 20 milyonun üzerinde albümü satılan ünlü pop yıldızı Lara Fabian 26 Ağustos’ta Çeşme’de müzikseverlerle buluşacak.

LARA FABIAN ÖNCE ÇEŞME SONRA İSTANBUL’DA MÜZİK ZİYAFETİ VERECEK

1988 yılında daha 17 yaşındayken Çeşme’de gerçekleşen uluslararası bir şarkı yarışmasına katılan Lara Fabian, yıllar sonra yeniden Çeşme’de sahneye çıkacak.

Piu Live ve 73 Organizasyon işbirliği ile 26 Ağustos’ta Çeşme Açıkhava Tiyatrosu’nda müzikseverlerle buluşacak olan Lara Fabian, facebook sayfasından da konserin duyurusunu paylaştı. Çeşme’den bir fotoğrafla yaptığı paylaşımda Lara Fabian; “Yeni konser tarihim 26 Ağustos İzmir Çeşme” diyerek sevenlerine çağrıda bulundu.

Lara_Fabian1

8 Aralık’ta İstanbul’da

Son albümü “Ma vie dans la tienne”in tanıtım turnesi kapsamında Türkiye’ye gelecek olan Lara Fabian, 8 Aralık 2016’da da Zorlu PSM’de İstanbullu müzikseverlere eşsiz bir müzik ziyafeti sunacak. Geçen yıl Zorlu PSM’de üç gece üst üste binlerce kişiye seslenen ve biletleri kısa sürede tükenen Lara Fabian’ın Aralık konserinin biletleri de yakında Biletix’te..

EROVİZYON YARIŞMASINDAN SONRA YILDUIZI PARLAMIŞTI

Tüm zamanların albümü en çok satan Belçikalı kadın sanatçısı olan Lara Fabian, 1988 yılında 33. Eurovision Şarkı Yarışması’nda Lüksemburg’u temsil etmiş ve “Croire” adlı parçayla 4. olmuştur. 1991-2013 yılları arasındaki dizi ve filmlerde 13 şarkısıyla eşsiz bir performans sergilemiş, 2002 yılında ise “Final Fantasy” filmi ile World Soundtrack Awards’ta, “en iyi film müziği” ödülüne layık görülmüştür. 2014 yılında Mustafa Ceceli ile sözleri Sezen Aksu tarafından yazılan “Al Götür Beni” adlı parçanın düetini seslendirmiştir.

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

BENZER HABERLER

YENİ HABERLER

© Copyright 2017 Medyabey. Tüm görsel ve metin kaynak hakları saklıdır. - [email protected]