Yerli Dizi

Kuzey Yıldızı’nın büyük başarısı… Ne kadar izlendi?

21 Eylül Cumartesi’nin reyting sonuçları belli oldu. Show TV’nin yeni sezonda ekrana sürdüğü Kuzey Yıldızı İlk Aşk dizisi aldığı yüksek reytinglerle dikkat çekti. Dizi, Genel/Total ve ABC1 kategorilerinde zirvede yer aldı.

Total’de 1.sırada Show TV’de ekrana gelen “Kuzey Yıldızı İlk Aşk” dizisi, 2.sırada “Gülbin Tosun ile Fox Ana Haber Hafta Sonu”, 3.sırada ise TV8’de yayınlanan “Arif V 216″ isimli yerli sinema yer aldı.

AB’de ise 1.sırada “Gülbin Tosun ile Fox Ana Haber Hafta Sonu”, 2.sırada “Kuzey Yıldızı İlk Aşk”, 3.sırada “Arif V 216” yer aldı.

Süreç Film’in, Show TV’de severek izlenen dizisi Kuzey Yıldızı İlk Aşk, dün akşam ekrana gelen bölümündeki heyecan ve eğlence dolu sahneleriyle izleyenleri ekran başına kilitledi. ABC1’de yüzde  5.91 rating  ve yüzde 16.87 izlenme  payı, Total’da  7.14 rating  ve yüzde 19.75 izlenme payıyla birinci olan Kuzey Yıldız’ı İlk Aşk, AB’de ise yüzde 4.89 rating ve 13.78 izlenme payı elde etti. Dizinin heyecanla beklenen yeni bölümünün başlamasıyla birlikte izleyiciler #KuzeyYıldızıİlkAşk etiketi ile Twitter’da yorumlarını paylaştı.

#KuzeyYıldızıİlkAşk etiketi Twitter’ın Türkiye gündeminde 4 saat 30 dakika TT listesinde kaldı.

Kuzey ve Yıldız’ın aşk hikayesini romantik, komik ve macera dolu bir anlatımla seyirciyle buluşturan Kuzey Yıldızı-İlk Aşk’ın final sahnesinde Kuzey, çıkan yangının sorumlusu olarak gördüğü, kendisinin ve kızlarının canını tehlikeye attığını düşündüğü Yıldız’a sert sözler söylerken, ikilinin arasında soğuk rüzgarlar esti. Kuzey’in sözleri karşısında büyük bir hayal kırıklığı yaşayan Yıldız’ın neler yapacağı ise merak uyandırdı. Kendini köyüne kabul ettirmek, kızlarını bir arada tutmak, evini geçindirmek gibi dertlerle uğraşan Kuzey’in, Yıldız’la atışmaları izleyenleri gülümsetirken, Kamer ve Poyraz’ın yasak aşkının ortaya çıkmasıyla iki ailenin düşmanlığı giderek arttı.

 YILDIZ, KUZEY’İN İTİRAFIYLA YIKILIYOR

Kuzey’in kendisini hiç sevmediğini öğrenen Yıldız’ın öfkesi daha da büyüyüp, kini daha da alevlendi. Kuzey bir yandan Yıldız’a karşı mücadele ederken bir yandan da kızlarıyla uğraştı. Okula başlayan kızlar daha ilk günden olay çıkarırken, Kuzey de iş aramaya başladı. Kuzey’e iş veren Sefer,  ona dünyayı dar etti. Kuzey’in kız kardeşi Kamer ile Yıldız’ın erkek kardeşi Poyraz arasındaki yasak aşkın ortaya çıkmasıyla Mollaoğulları ve Kadıoğulları’nın asla küllenmeyen düşmanlığı yeniden alevlendi. Bu yangından en çok nasibini alan da Sefer oldu. Yıldız’ın intikamını almak için Kamer’i kaçıran Sefer ortalığı birbirine kattı.

Kuzey Yıldızı İlk Aşk’ın 3. bölüm fragmanı yayında:

 

Etiketler

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün