Boşanma arefesindeki Demet Şener, Demet Akalın’ın mesajına fena bozuldu

Kutluay’a resmen boşanma davası açan Demet Şener, Demet Akalın mesajına fena bozuldu. 11 yıllık evliliklerini bitirmek üzere mahkemeye başvuran Demet Şener, avukatı aracılığıyla İbrahim Kutluay’a boşanma davası açtı.

Hürriyet’te yer alan habere göre; Demet Şener’in avukatı Aslı Hatemi, dün saat 16.00 sıralarında boşanma dilekçesini İstanbul Aile Mahkemesi’ne sundu. Demet Şener davayı “Evlilik birliğinin temelinden sarsılması” gerekçesiyle açarak boşanma talep etti. Demet Şener İbrahim Kutluay’dan “Ne kadar tazminat, iştirak ve yoksulluk nafakası alacak?” sorusunun cevabı hakkında bilgiye ulaşılamadı. Avukat Aslı Hatemi, konuyla ilgili olarak şu açıklamayı yaptı:

“Davayı açtım. Temennim çekişmeli bir sürece girmemek. Kanunumuzda zina ve ihanet en ağır boşanma sebebidir. Bunu ispat ettiğiniz anda çok yüklü tazminat alırsınız.”

Açıklamalardan anlaşıldığı kadarrıyla boşanma davasının anlaşmalı olmadığı, Demet Şener’in çocukları İrem ve Ömer’in velayetlerini de istediği düşünülüyor, hatta bu konuda duyumlar alındığı da magazin basınında yer ediniyor.

Akalın mesajı her şeye tuz biber oldu!

Demet Şener Instagram hesabından sık sık boşanma davası açtığı eşi İbrahim Kutluay’a gönderme yapmaya devam ediyor. En son Instagramdan paylaşmış olduğu “Kimseye boyun eğmem” başlıklı röportajının gazetedeki ekran görüntüsünü paylaşınca beklemediği bir tepki ile karşılaştı.

demet

Takipçilerinden biri Demet Şener’e “Yuva yıkan kadınsın” “Ne demişler yuva yıkanın yuvası olmazmış. Bunu hesaba katmamışsın sanırım yıllar önce” şeklinde mesaj atmasına Demet Şener çok sinirlendi. Takipçisinin yorumuna cevap veren Demet Şener;

“Anlamadıkları bir ilişki biter bir ilişki başlar bu kadar normaldir. Benim vicdanım çok rahat Allah’tan başka kimseye hesap vermem, o da tüm gerçekleri en iyi bilendir. Amin” şeklinde bir mesaj yazdı.

Bilindiği üzere Demet Akalın ve İbrahim Kutluay evlenme arefesindeyken, Kutluay, Demet Akalın’ı yarı yolda bırakarak Demet Şener ile aşk yaşamaya başlamış ardından da evlenmişti.

 

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Sorry, comments for this entry are closed at this time.

BENZER HABERLER

YENİ HABERLER

© Copyright 2017 Medyabey. Tüm görsel ve metin kaynak hakları saklıdır. - [email protected]