KURTLAR VADİSİ YENİDEN SHOW TV’DE

Kurtlar_Vadisi_Pusu

Ciner Medya’ya geçen Show TV’den sürpriz hamleler gelmeye devam ediyor. Milliyet’in haberine göre Kurtlar Vadisi Pusu yeni sezonda ATV’de değil Show TV’de ekrana gelecek.  Geçtiğimiz günlerde ATV’nin ilgiyle izlenen dizisi Benim İçin Üzülme dizisiyle de anlaşma sağlanmış. Mahsun Kırmızıgül’ün genel yönetmenliğini yaptığı dizinin Eylül ayından itibaren Show TV’de yayınlanacağı duyurulmuştu.

10 yıl önce başladığında üç sezon boyunca Show TV’de ekrana gelen dizi Türkiye’de yayın süresi olarak çok önemli bir rekoru elinde bulunduruyor. Kurtlar Vadisi büyük kanallarda yayın macerasına 10 yıl boyunca devam etmişti. Kanal D, Star, TNT ve ATV’de yayınlanan dizi son hamlesiyle doğduğu kanala geri dönmüş oldu.

Türkiye’nin yakın tarihine göndermeler yapmayı seven dizinin yeni bölümleriyle birlikte Gezi Parkı olaylarına ilgi gösterip göstermeyeceği de ayrı bir merak konusu.

Kurtlar Vadisi 196.bölümden itibaren yeni sezonda yeni kanalında kendi rekorunu kırmaya devam edecek gibi görünüyor.

BAHADIR ÖZDENER’İN AÇIKLAMASI

Konuyla ilgili açıklama yapan dizinin senaristi Bahadır Özdener Milliyet’in haberinin doğru olmadığını Twitter hesabından paylaştı. Özdener’in açıklaması şöyle: ” “Bir kere de evet gazete de çıkan haber doğru diye açıklama yapsak ya. Milliyet Gazetesi’nin haberi gerçek dışıdır.Bu yılda atv’deyiz”

 

 

 

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

BENZER HABERLER

YENİ HABERLER

© Copyright 2017 Medyabey. Tüm görsel ve metin kaynak hakları saklıdır. - [email protected]